Porażka w Jaśle z Liderem !!!

MKS MOSiR Jasło – GKPS

3:0 (25:17,25:11,25:14)

Jak okazało się bezpośrednio przed meczem w Jaśle, nasza drużyna przystąpiła do niego z kolejnymi osłabieniami. Ze względu na obowiązki zawodowe z Krakowa nie dojechał Marcin Góra, natomiast uczestniczącemu w rozgrzewce przedmeczowej Bartoszowi Szpyrce, który w przeddzień meczu został ojcem (serdeczne gratulacje od drużyny dla Ani i Bartosza z okazji narodzin syna Adasia), odnowiła się kontuzja i niestety nie mógł w tym spotkaniu wystąpić.

Pomimo tych osłabień pierwszy set był wyrównany aż do stanu 17:16 dla drużyny gospodarzy. Niestety dla naszego zespołu, gdy na zagrywce „odpalił” kapitan jaślan, S. Soboń, zrobiło się 24:16 i po chwili set zakończył się wynikiem 25:17.

Sety kolejne pokazały, że jasielska drużyna jest najlepiej serwującym zespołem w tej lidze i wobec ogromnych problemów po naszej stronie z jej przyjęciem, gospodarze szybko wygrali kolejne dwa sety do 11 i 14 i cały mecz 3:0.

To zwycięstwo, wobec porażki zespołu KKS Kozienice w Sędziszowie, dało naszym rywalom pozycję lidera grupy VI II ligi.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C)(2 punkty), BĄK Michał(5), LUDWIN Łukasz(6), DUDEK Jakub(1), TUREK Adrian(3), KRUPCZAK Gniewomir(3), KASZYK Bartłomiej(L), MOTYKA Szymon(4), TUREK Sebastian(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

Galeria z meczu tutaj i tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply