Powrót na pozycję Lidera !!!

Zalew Świnna Poręba – GKPS

0:3 (14:25,20:25,16:25)

Wbrew zapowiedziom gospodarzy o walce o pierwsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach, nasza drużyna nie dała im w tym meczu nawet najmniejszej nadziei na jakąkolwiek zdobycz punktową. Po jednostronnym meczu, w którym wygrana nie była ani przez moment zagrożona, nasza drużyna pokonała Zalew 3:0, w setach do 14,20 i 16.

To zwycięstwo, przy niespodziewanych rozstrzygnięciach w pozostałych meczach ostatniej kolejki pierwszej rundy fazy zasadniczej, pozwoliło naszej drużynie ponownie objąć pozycję lidera rozgrywek I ligi Małopolskiej.

Całe spotkanie było jednostronnym widowiskiem, w którym przewaga naszej drużyny była tak duża, że nawet gdy na boisku zameldowali się zmiennicy, to nie obniżyło to poziomu gry drużyny lidera, co tylko potwierdza posiadanie przez nasz zespół kilkunastu równorzędnych zawodników, mogących w każdej chwili wystąpić na boisku.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C)( 4 punkty), MANIAK Piotr(6), GÓRA Marcin(8), SZPYRKA Bartosz(12), TUREK Adrian(5), BĄK Michał(6), KASZYK Bartłomiej(L), PIETRUSZA Szymon(3), JURUŚ Piotr(L), GRYGA Adam, GUBAŁA Kacper(1), Roman Jakub
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply