Sezon 2012/2013 podsumowany

W obecności Burmistrza Gorlic, Pana Witolda Kochana, Radnego Miasta, Pana Andrzeja Raka, przedstawicieli Sponsorów naszego Klubu, Rodziców, sympatyków, działaczy, przedstawicieli gorlickich Mediów oraz przede wszystkim Zawodników, Zarząd GKPS dokonał podsumowania sezonu sportowego 2012/2013.

W przedstawionej przez Prezesa prezentacji multimedialnej pokazane zostały wszystkie Grupy Szkoleniowe, Grupy Rozgrywkowe wraz z ich członkami i szkoleniowcami, sukcesy sportowe Drużyn oraz indywidualne poszczególnych zawodników.

Pokazani zostali również nasi Wychowankowie, którzy w minionym sezonie odnosili ogromne sukcesy w swoich nowych Klubach, w których występowali w związku z rozpoczęciem nauki w ramach studiów.

Najbardziej wyróżniający się w tym sezonie zawodnicy naszego Klubu otrzymali z rąk trenera i zarazem Wiceprezesa GKPS, Tomasza Chmury, okolicznościowe dyplomy oraz nagrody. Pod koniec uroczystości ogłoszony został zawodnik, który zdaniem szkoleniowców był najlepszym zawodnikiem GKPS w tym sezonie. To zaszczytne miano przypadło w udziale Adrianowi Turkowi, członkowi zespołów Kadetów i Juniorów, Reprezentantowi Małopolski na Turniej Nadziei Olimpijskich i Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży. Okolicznościową statuetkę wręczył zwycięzcy Prezes GKPS, Krzysztof Kozłowski.

Na koniec uroczystości głos zabrał Burmistrz Gorlic, Pan Witold Kochan, który w bardzo ciepłych słowach podsumował naszą całoroczną pracę, wyrażając ogromne zadowolenie z działań Klubu, które wpisują się w strategię funkcjonowania Miasta.

Zapraszamy do obejrzenia relacji w RTvG: tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply