Sezon 2014/2015 – bardzo udany !!!

W obecności Burmistrza Gorlic, Pana Rafała Kukli, Zarząd GKPS dokonał podsumowania sezonu sportowego 2014/2015.

W uroczystości udział wzięła bardzo liczna grupa zawodników naszego Klubu, począwszy od przedstawicieli drużyny Seniorów, która tak udanie występowała w rozgrywkach III ligi, poprzez grupy młodzieżowe: Juniorów – Wicemistrzów Małopolski, Kadetów – 7 miejsce w Małopolsce, Młodzików – 4 miejsce w Finale mistrzostw Małopolski oraz najmłodszych członków naszego Klubu, 5 zespołów uczestniczących w finałach wojewódzkich Minisiatkówki.

W przedstawionej przez Prezesa Klubu prezentacji multimedialnej pokazane zostały wszystkie Grupy Szkoleniowe, Grupy Rozgrywkowe wraz z ich członkami i szkoleniowcami, sukcesy sportowe Drużyn oraz indywidualne poszczególnych zawodników. Po raz kolejny w kilkunastoletniej historii naszego Klubu, wystąpiliśmy w rozgrywkach organizowanych przez MZPS w Krakowie we wszystkich kategoriach wiekowych, co plasuje nas wśród czołowych Klubów Małopolski. W tym sezonie nie zabrakło również powołań do Kadry Małopolski naszych najmłodszych siatkarzy. Zaszczytu tego dostąpił członek grupy Młodzików: Adrian Krasoski.

Zaprezentowane zostały slajdy z organizowanych i współorganizowanych przez nasz Klub zawodów: Mecz Pokazowy Wychowankowie-GKPS oraz  Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Siatkówce Plażowej.

Pokazana została również szeroka grupa naszych Wychowanków, którzy w minionym sezonie odnosili sukcesy w swoich nowych Klubach (Mistrzostwo i Puchar Słowenii Michała Kozłowskiego w barwach ACH Volley Ljubljana, Awans do I Ligi Marcina Góry z drużyną KS „Hutnik” Kraków oraz dobre występy Rafała Matuły w drużynie z Sanoka i Macieja Cebuli w Strzyżowie.

Biorąc pod uwagę wyniki naszych zespołów można stwierdzić, że sezon ten był jeszcze lepszy niż poprzedni, który został uznany za najlepszy w historii GKPS.

Przedstawione zostały również zamierzenia naszego Klubu na przyszły sezon, w którym przy podjęciu współpracy z Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym w Bieczu oraz w uzależnieniu od sytuacji finansowej, będziemy chcieli wystartować w tych samych rozgrywkach.

Spośród bardzo licznej grupy uczestników zajęć treningowych (ponad 100 ćwiczących), zaprezentowanych zostało 72 najbardziej wyróżniających się w tym sezonie w treningach i zawodach zawodników naszego Klubu. W obecności licznej grupy Rodziców najmłodszych siatkarzy, Burmistrz Miasta, Pan Rafał Kukla wręczył im okolicznościowe dyplomy, natomiast  Trener Tomasz Chmura ufundowane przez sponsorów GKPS nagrody.

Prezes Klubu przekazał również specjalne podziękowania tym wszystkim, którzy wspierali działania GKPS w minionym sezonie: Urzędowi Miasta Gorlice, MGGP S.A. Tarnów i Oddział Gorlice, MATIZOL-SELENA S.A. Wrocław, MEDIAEXPERT Gorlice, Uzdrowisko WYSOWA S.A., Deja-Vu Restauracja & Club Gorlice, OSiR Gorlice, MZS nr6 Gorlice, PZPO Biecz (MOS), FHUB „MIRO” Gorlice oraz gorlickim mediom: Polska-Gazeta Krakowska (Gazeta Gorlicka), RTv Gorlice, HaloGorlice – Portal Internetowy.

Na koniec uroczystości głos zabrał Burmistrz Gorlic, który w bardzo ciepłych słowach podsumował naszą całoroczną pracę, wyrażając ogromne zadowolenie z działań Klubu, które wpisują się w strategię funkcjonowania Miasta.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply