Siatkarskie emocje w Hali OSiR !!!

GKPS – Extrans Sędziszów Małopolski

0:3 (19:25,19:25,19:25)

Drużyna z Sędziszowa, aspirująca do gry w fazie play-off, wykorzystała ogromne doświadczenie swoich zawodników a zwłaszcza trzykrotnego Mistrza Polski (w barwach Asseco Resovii Rzeszów), Łukasza Perłowskiego i pokonała nasz zespół w stosunku 3:0 w setach do 19,19,19.

W pierwszym secie nasza drużyna miała ogromne problemy z zawiązaniem swojej gry i Goście od początku objęli wysokie prowadzenie (4:0,7:2,12:6,18:10). Dopiero pojawienie się na boisku Michała BĄKA, który zaprezentował kilka udanych akcji, wprowadziło do gry naszej drużyny więcej ożywienia, dzięki czemu udało się odrobić trochę strat (22:18). Końcówka seta należała już do zawodników z Sędziszowa, którzy wygrywając 25:19 objęli prowadzenie w meczu.

Sety drugi i trzeci były już bardzo wyrównane i dopiero w ich końcówkach zespół z Sędziszowa przechylał szalę zwycięstwa na swoją stronę, pokonując dwukrotnie naszą drużynę do 19.

W naszej drużynie należy wyróżnić Michała BĄKA, który zanotował na swoim koncie 8 punktów (5 atak i 3 asy serwisowe).

Niestety, w dalszym ciągu zespół boryka się z brakiem kilku zawodników i wszystko na to wskazuje, że coś może się zmienić na lepsze dopiero po Nowym Roku.

Był to ostatni mecz pierwszej rundy w naszej hali, natomiast zaległy mecz z zespołem krakowskiego Hutnika zostanie rozegrany 4 grudnia w Krakowie.

Rundę rewanżową rozpoczynamy już w najbliższą sobotę, 5 grudnia, meczem z drużyną Karpat Krosno.

GKPS: NIKIEL Przemysław(C)(1punkt), DUDEK Jakub, LUDWIN Łukasz(9), SZPYRKA Bartosz(9), TUREK Adrian(7), GÓRA Marcin(6), KASZYK Bartłomiej(L), BĄK Michał(8), MOTYKA Szymon, TUREK Sebastian(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI, II Trener: Tomasz CHMURA

Wyniki i tabelę II ligi Grupy VI można zobaczyć tutaj

Relację, retransmisję i galerię z meczu zobacz tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply