W najbliższym sezonie siatkarskiej PlusLigi, wychowanek GKPS Gorlice, Michał KOZŁOWSKI, będzie reprezentował drużynę „Jurajskich Rycerzy„, czyli Aluron CMC Warta Zawiercie.
Drużyna z Zawiercia to brązowy medalista ostatnich Mistrzostw Polski i w zbliżającym się sezonie będzie reprezentować nasz kraj w siatkarskiej Lidze Mistrzów.
Życzymy powodzenia !!!
Więcej o przenosinach Michała z Kędzierzyna-Koźla do Zawiercia można przeczytać tutaj.

Posted in 




Status OPP pozwala na uzyskiwanie z 1,5 % podatku, dodatkowych środków finansowych na działalność naszego Stowarzyszenia, które niewątpliwie poprawią jakość szeroko rozumianego procesu szkolenia dzieci i młodzieży z rejonu miasta Gorlice, będących członkami GKPS.
















