Świetny mecz, super wynik !!!

GKPS – Iskierka Tarnów

3:0 (25:12,25:14,25:17)

Bardzo zmotywowani, po pechowej porażce w Laskowej, przystąpili do meczu z faworyzowaną Iskierką nasi trzecioligowcy.

Grając znakomicie pod każdym względem, zdeklasowali zespół Gości, zwyciężając zdecydowanie 3:0, w setach do 12,14 i 17.

Set pierwszy był w miarę wyrównany do stanu 11:9. Gdy po chwili, przy stanie 18:12 dla naszego zespołu, w polu zagrywki pojawił się Michał BĄK i zanotował fantastyczną serię serwisów, nasz zespół zdobył kolejno 7 punktów, wygrywając pierwszą partię do 12.

W drugim secie koncert gry w wykonaniu naszej drużyny trwał nadal, z tym że nasi zawodnicy od początku zdominowali wydarzenia na parkiecie, obejmując kolejno prowadzenie 3:0,9:2,12:3,20:11,23:13, by ostatecznie za pierwszym setbolem pokonać drużynę z Tarnowa 25:14.

Pomni zeszłosezonowych doświadczeń (w meczu z tym zespołem prowadziliśmy 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3), od początku trzeciego seta nasi zawodnicy wywarli ogromną presję na swoich przeciwników, nie dając im najmniejszych szans na prowadzenie wyrównanej walki. Budując systematycznie przewagę punktową po znakomitych akcjach całej drużyny (5:3,16:10,24:17), ostatecznie zwyciężyli w tej partii 25:17 i w całym meczu 3:0.

Pochwały należą się wszystkim zawodnikom pierwszej szóstki i pierwszemu libero, jak również zawodnikom zmianowym, którzy dołożyli swoją „cegiełkę” do tego efektownego zwycięstwa.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, BĄK Michał, KASZYK Bartłomiej(L); ROMAN Jakub , GRYGA Adam, URBANIK Norbert,  Pietrusza Szymon, Gubała Kacper, Góra Grzegorz, Juruś Piotr(L)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: R. Liana, M. Olszanecki, H. Wojdyła

Tabelę zobacz tutaj:

Zobacz galerię tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply