Szkolenie Trenerów Plażówki !!!

W piątek, 6 marca, od wczesnych godzin rannych, przyjmowaliśmy w sali gimnastycznej SP 6 Gorlice niezwykłych Gości: wicedyrektora SMS Spała, Łukasza FIJAŁKA oraz jednego z najlepszych siatkarzy plażowych świata, olimpijczyka z Londynu i Rio De Janeiro, Mariusza PRUDLA.

Obydwaj Panowie bardzo mocno zaangażowali się w promocję siatkówki plażowej w Polsce i podróżując po kraju biorą udział w spotkaniach promocyjno-szkoleniowych.

 

Po przedstawieniu oferty dotyczącej możliwości dydaktyczno-sportowych Specjalistycznego Ośrodka Siatkówki Plażowej, funkcjonującego przy Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale, przeprowadzili pokazowy trening, którego tematem było: „Przyjęcie i wystawa w siatkówce plażowej”.

Po interesujących zajęciach, w których udział wzięli młodzi siatkarze GKPS Gorlice, trenerzy siatkówki i nauczyciele klubów oraz szkół Miasta i Powiatu, przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz autografy.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrektorowi SP 6 Gorlice, Panu Sławomirowi Kowalskiemu, za udostępnienie szkolnej sali gimnastycznej oraz Panu Tomaszowi Chmurze, nauczycielowi WF i zarazem Trenerowi GKPS za zorganizowanie w naszym Mieście tego wydarzenia.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply