Szybki mecz Juniorów

GKPS Gorlice – Orzeł Ciężkowice

3:0 (25:7,25:13,25:14)

W czwartkowy wieczór w gorlickiej, chłodnej hali OSiR, zaledwie 54 minuty potrzebowali nasi Juniorzy, aby pokonać drużynę Orła Ciężkowice w stosunku 3:0. Ta wygrana pozwoliła na awans na pozycję wicelidera tabeli grupy „A”, gorszym stosunkiem setów za LKS Bobowa.

Sam mecz toczył się przy ogromnej przewadze naszej drużyny, która w I secie wręcz zmiotła swoich przeciwników z parkietu. W dwóch kolejnych partiach tylko momentami Goście próbowali nawiązywać walkę, ale ani na chwilę nie zagrozili naszej drużynie.

Na parkiecie zaprezentowała się cała dwunastka GKPS-u i każdy z zawodników miał swój udział w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Ponieważ przeciwnik nie stawiał większego oporu, to większych emocji, które mogły by rozgrzać zawodników naszej drużyny i kibiców obecnych na meczu, nie było. Mogliśmy za to zaobserwować pojedyncze, dynamiczne akcje  Łukasza Piecucha czy też efektowne zakończenie meczu atakiem po prostej z IV strefy w wykonaniu Andrzeja Wacławczyka.

 

GKPS:  MARGAŃSKI Piotr(C), BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian, WACŁAWCZYK Andrzej, DUDEK Bartłomiej, RECZEK Hubert(L);  DOBEK Hubert, PYZIK Patryk, RECZEK Bartosz, DUDA Sebastian, GUBAŁA Kacper(LII)
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: Ł. Przybyłowicz, P. Augustyn, H. Dembska

Zobacz tabelę tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply