Tradycji stało się zadość

GKPS III liga – Wychowankowie

2:1 (21:25,25:21,25:19)

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, w przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrany został pokazowy mecz siatkówki, w którym wystąpili zawodnicy naszego Klubu, występujący w tegorocznych rozgrywkach III ligi oraz Juniorzy wzmocnieni Wychowankiem naszego Klubu, Maćkiem CEBULĄ, aktualnie występującym w II-go ligowym zespole Błękitnych Ropczyce.

Niestety na nasze spotkanie nie dojechali:

Michał KOZŁOWSKI (AS Cannes – Francja), który po zrealizowaniu swojego zadania we Francji, gdzie przez miesiąc zastępował kontuzjowanego Pierr Pujola, dogrywał kontrakt z zespołem PlusLigi – Espadonem Szczecin,

Rafał MATUŁA (BAS Białystok – II liga), który niestety doznał kontuzji,

Marcin GÓRA (Hutnik Kraków – III liga), obowiązek pracy w Krakowie.

Po bardzo ciekawym i obfitującym w efektowne zagrania spotkaniu to nasi III-cio ligowcy okazali się być lepszymi w tym meczu, pokonując swoich młodszych kolegów w stosunku 2:1.

W meczu tym dużą klasę pokazał Maciek Cebula, który wyrządził seniorom sporo szkody dynamiczną zagrywką oraz efektownymi atakami ze skrzydła.

Drużyna III ligi, osłabiona brakiem kontuzjowanego Michała BĄKA, który tym razem pełnił rolę trenera, w drugim i trzecim secie opanowała całkowicie sytuację na boisku, zwyciężając zdecydowanie do 21 i 19.

W przedświątecznym meczu pokazowym wystąpili:

GKPS III liga: NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK  Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, PIETRUSZA Szymon, KASZYK Bartłomiej(L)

BĄK Michał – Trener

GKPS JUNIORZY: ROMAN Jakub, GRYGA Adam, PYZIK Patryk, GÓRA Grzegorz, GUBAŁA Kacper, CEBULA Maciej (Błękitni Ropczyce), JURUŚ Piotr(L), URBANIK Norbert, DUDA Dawid, CZECH Arkadiusz

NIEMIEC Bartomiej – Trener

Po zakończeniu meczu Zarząd GKPS spotkał się z jego uczestnikami, przy obecności przedstawicieli Władz Miasta, Rady Miasta, Sponsorów, Działaczy Klubu i Mediów, na uroczystym opłatku w restauracji Hotelu Margot. Złożyliśmy sobie życzenia Świąteczne, oraz aby w Nowym Roku nasz Klub kontynuował swoją działalność na rzecz społeczności (zwłaszcza Młodzieży) naszego Miasta.

Do zobaczenia 23 grudnia 2017 roku !!!

Relację w Gorlice Tv zobacz tutaj:

Relację w RTvG zobacz tutaj:

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply