Trzy kwadranse

GSKS Laskowa – GKPS

0:3 (11:25,15:25,12:25)

Niewiele ponad trzy kwadranse (dokładnie 46 minut gry) potrzebowali nasi Juniorzy, aby pokonać w meczu wyjazdowym drużynę GSKS Laskowa.

Nasi zawodnicy posiadali przez całe spotkanie ogromną przewagę, która wprowadziła w ich poczynania duże rozluźnienie, które niestety nie przełożyło się na dokładność gry.

Brak koncentracji spowodował, że popełniali zbyt dużo własnych błędów, które niestety przytrafiały się zbyt często, jak na tak doświadczony zespół. Dlatego też obok znakomitych zagrań przytrafiały się im banalne pomyłki, zwłaszcza w ataku i zagrywce.

Jedynym plusem tego stojącego na niezbyt wysokim poziomie spotkania była postawa zmienników; Tomka Gawrona, który zaimponował znakomitą serią zagrywek od stanu 19:11 (od momentu pojawienia się na boisku), do stanu 25:11 (zakończył seta asem serwisowym) oraz Kuby Romana, który wykorzystywał sytuacje przy siatce, wyprowadzając znakomity atak ze środka (po wystawie wspomnianego już Gawrona) oraz zaliczając kilka efektownych bloków wspólnie z Bartkiem Dudkiem.

Drugim plusem natomiast jest to, że po tym zwycięstwie nasza drużyna objęła prowadzenie w tabeli grupy I z dwoma zwycięstwami.

GKPS: MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian(C), DUDEK Bartłomiej, PYZIK Patryk(LI); GAWRON Tomasz, ROMAN Jakub
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj:

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply