Udane zawody Minisiatkówki

W dniu 20 grudnia w Bobowej rozegrane zostały kolejne zawody Minisiatkówki wszystkich kategorii. Nasz Klub wystawił do nich dwa zespoły w „Czwórkach”, dwa zespoły w „Trójkach” oraz siedem drużyn w „Dwójkach”.

Nasze drużyny robią coraz większe postępy a co za tym idzie wygrywają sporo meczy.

Najlepiej zaprezentowała się pierwsza drużyna w kategorii „Czwórek” w składzie: Grad Brunon, Alibożek Jakub, Miśkowiec Eryk, Świder Michał,  która wygrała wszystkie mecze w I lidze po 2:0, zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju.

Druga drużyna (Opaliński Arek, Przyboś Jakub, Sajchta Kamil, Gryboś Jakub, Barszcz Filip), wystąpiła po raz pierwszy w I lidze. Niestety, nie udało się jej wygrać żadnego meczu i tym samym w kolejnym turnieju zagra ponownie w II lidze.

I zespół „Trójek” w składzie: Gawron Jan, Trzaskoś Maciej, Cionek Oskar występował w rozgrywkach I ligi, natomiast zespół drugi (Ćwiklik Mateusz, Kiełtoń-Hussein Loran, Bednarz Kuba), w II lidze.

7 zespołów wystąpiło w „Dwójkach”.

W I lidze grała drużyna w składzie: Makowski Szymon-Liszka Filip i zajęła II miejsce utrzymując swoją pozycję.

W pozostałych drużynach wystąpili: w II lidze zespół w składzie: Sopala Fabian-Jamro Konrad, w III lidze: Pazdur Michał-Obrzut Michał, w IV lidze: Tokarski Kacper-Szaliński Maksymilian, Sychta Dominik-Bartek Janusz, Urbanik Filip-Kamiński Kamil, Palar Eryk-Janik Michał.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply