Wicelider pokonany !!!

GKPS Gorlice – MKS Ryglice

3:1 (25:22,24:26,25:17,25:23)

Po niezbyt porywającym widowisku, nasi IV-to ligowcy pokonali w piątkowy wieczór wicelidera tabeli IV ligi, drużynę MKS Ryglice. To zwycięstwo przybliża nasz zespół do czołówki tabeli, dając nadzieję, po niepowodzeniach z początku rozgrywek, na włączenie się do walki o awans do III ligi.

Sam mecz, jak już wcześniej wspomniano, nie zachwycił poziomem, na który niewątpliwie wpływ miała duża ilość zepsutych zagrywek. Jednakże kibice, którzy odwiedzili gorlicką halę OSiR, mieli możliwość zaobserwować również wiele udanych zagrań naszego zespołu, w tym efektowne obrony Huberta Reczka, dynamiczne ataki Łukasza Piecucha i Bartka Jarkiewicza, (który wziął na siebie odpowiedzialność za zdobywanie punktów zwłaszcza w wyrównanej końcówce meczu), jak i również sprytne „kiwki” kapitana gospodarzy, Przemka Nikla.

Ponownie dobry mecz rozegrał Krystian Bąk, któremu wtórowali najmłodsi na boisku Adrian Turek i Bartek Dudek, ale również oni nie ustrzegli się błędów, których popełniać nie powinni.

Generalnie zespołowi należy się pochwała, że pomimo pechowo przegranej drugiej partii (prowadzenie 24:22 i porażka 24:26) nie zwiesił głów i w dwóch kolejnych partiach potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian,  JARKIEWICZ Bartłomiej, DUDEK Bartłomiej, RECZEK Hubert(L);  WACŁAWCZYK Andrzej,  RECZEK Bartosz, MOTYKA Szymon, GUBAŁA Kacper
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: R. Liana, K. Drąg, H. Wojdyła

Zobacz tabelę tutaj:

Zobacz galerię na haloGorlice

Kibice3421

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply