Zwycięska passa trwa nadal

Carlina Rabka Zdrój – GKPS

0:3 (15:25,20:25,13:25)

Pewne zwycięstwo w Rabce Zdroju zanotowali na swoim koncie nasi IV-to ligowcy, pokonując zdecydowanie w trzech krótkich setach do 15, 20 i 13 drużynę TKKF Carlina. Było to kolejne, ósme już zwycięstwo naszego zespołu, który dzięki temu znacząco zbliżył się do czołówki tabeli.

Początek pierwszego seta dawał gospodarzom nadzieję na nawiązanie wyrównanej walki z naszym zespołem, bowiem prowadzili oni 5:2, 9:6 i 10:7. W dalszej fazie seta taktyczna zagrywka kapitana naszego zespołu, Przemka Nikla a następnie Łukasza Piecucha i Adriana Turka doprowadziły kolejno do stanu 10:13,12:17 i 13:21 dla naszych siatkarzy, którzy po chwili zwyciężyli zdecydowanie 15:25.

Set drugi od początku toczył się przy naszej przewadze dwoma, trzema punktami. Gospodarze walcząc bardzo ambitnie, doprowadzili w końcówce do stanu 18:17, by ponownie przy zagrywce kapitana naszej drużyny stracić sześć punktów z rzędu (18:24) co doprowadziło wkrótce do ich porażki 20:25.

Set trzeci to całkowita dominacja naszej drużyny, która grając świetnie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła wręcz zdemolowała swoich przeciwników zwyciężając 25:13 i 3:0 w całym spotkaniu.

Wszystkim zawodnikom naszego zespołu należą się ogromne brawa za utrzymanie wysokiego poziomu gry przez całe spotkanie i zaprezentowanie na tle zespołu z Rabki (dysponującego lepszymi warunkami fizycznymi) zdecydowanie wyższych umiejętności techniczno-taktycznych.

GKPS:  NIKIEL Przemysław(C), BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian,  JARKIEWICZ Bartłomiej, DUDEK Bartłomiej, WACŁAWCZYK Andrzej(L);  DUDA Sebastian, MOTYKA Szymon
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Zobacz tabelę tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply