Zwycięstwo Kadetów w derbach Powiatu

GKPS Gorlice – LKS Bobowa

3:1 (25:14,14:25,25:20,25:23)

Niestety, nie udało się naszym Kadetom wywalczyć awansu do finału Mistrzostw Małopolski, pomimo wygranej w derbowym meczu powiatu gorlickiego z drużyną LKS Bobowa. Zadecydował o tym słabo rozegrany drugi set tego meczu, w którym ulegliśmy gościom 14:25.

Początek tego spotkania zapowiadał ogromne emocje, bowiem znakomicie dysponowana nasza drużyna, grając koncertowo w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, wprost zmiotła z parkietu swoich przeciwników, wygrywając 25:14.
Wspomniany drugi set, to całkowita odmiana obydwu zespołów. My ciągle się myliliśmy, nie mogliśmy przeprowadzić skutecznego ataku, natomiast goście grając jak z nut rozgromili nas, tak jak my ich w pierwszym secie.
Kolejne dwa sety toczyły się już dość wyrównanie, z niewielkim wskazaniem na naszą drużynę, która zwyciężyła w partii trzeciej 25:20 oraz w czwartej 25:23 i w całym meczu 3:1, rewanżując się tym samym za porażkę w pierwszej rundzie w tym samym stosunku..
Cieszy zwycięstwo nad mocnym i doświadczonym zespołem z Bobowej, które co prawda nie dało awansu do finału Mistrzostw Małopolski (przegraliśmy go jednym setem), natomiast pozwoliło wyprzedzić w tabeli grupy A (wschodniej) drużynę Sokoła Tarnów.

GKPS:  MARGAŃSKI Piotrek, TOCZEK Piotrek(C), DOBEK Hubert, TUREK Adrian, RECZEK Bartosz, WACŁAWCZYK Andrzej, RECZEK Hubert(L); ZIMOWSKI Filip, PYZIK Patryk, GUBAŁA Kacper, GAWRON Tomek, ROMAN Kuba.
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: J. Wojdyła, K. Drąg, H. Wojdyła

Zobacz tabelę tutaj

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply