Zwycięstwo na koniec rundy !!!

LKS Bobowa – GKPS Gorlice

1:3 (22:25,15:25,25:22,17:25)

W stojącym na wysokim poziomie sportowym zaległym meczu I ligi Małopolskiej seniorów, nasz zespół pokonał drużynę LKS Bobowa w stosunku 3:1, w setach do 22,15,-22 i 17.

To zwycięstwo pozwoliło naszemu zespołowi zająć pozycję lidera I ligi Małopolskiej.

Jak każde derbowe spotkanie, również to zaległe, przedświąteczne,dostarczyło Kibicom zgromadzonym w hali w Bobowej ogromnych emocji.

Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie jako zespół. Każdy z zawodników występujących na boisku, jak również wszyscy Ci, którzy w danym momencie znajdowali się w „kwadracie”, mieli swój wkład w to zwycięstwo.

Pierwszy set był wyrównany do stanu 14:14. Następnie naz zespół osiągnął cztery punkty przewagi (18:14), ale nieustępliwie walcząca drużyna Gospodarzy zdołała doprowadzić do remisu 22:22. Jednakże końcówka tej partii to znakomita gra naszej drużyny, która zdobywając trzy kolejne punkty zwyciężyła 25:22 i objęła prowadzenie w meczu 1:0.

Set drugi to od początku do końca dominacja naszego zespołu, który prezentował znakomitą grę, nie dając swoim przeciwnikom zbyt wielu szans na nawiązanie wyrównanej walki. Zdecydowane zwycięstwo 25:15 i 2:0 po dwóch setach gry.

Set trzeci podobnie jak pierwszy był wyrównany do stanu 14:14. Tym razem jednakże to zawodnicy z Bobowej zaprezentowali więcej siatkarskich walorów, zwłaszcza w elemencie bloku, którym uniemożliwili naszym zawodnikom zdobywanie kolejnych punktów. Dzięki temu odnieśli zwycięstwo 25:22, dając sobie szansę na zdobycze punktowe w tym spotkaniu.

W secie czwartym, jak wkrótce okazało się, ostatnim tego interesującego spotkania, nasi siatkarze zagrali podobnie jak w drugiej partii, czyli znakomicie pod każdym względem i odnieśli zdecydowane zwycięstwo 25:17, co dało wygraną w całym spotkaniu 3:1 i trzy punkty do tabeli rozgrywek.

Dzięki tym punktom ponownie objęliśmy pozycję lidera rozgrywek z zaledwie jedną porażką w pamiętnym meczu z tarnowską Iskierką w Tarnowie.

GKPS:  BĄK Michał, NIKIEL Przemysław(C), CZUPIK Paweł, KRUPCZAK Gniewomir, SZPYRKA Bartosz, TUREK Adrian, RAK Artur(L); GÓRA Marcin, KASZYK Bartłomiej, CZERWIEŃ Szymon, TUREK Sebastian, GUBAŁA Kacper, NIGBOR Dominik, RUSNAK Dawid
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Tabelę zobacz tutaj:

Relację z tego spotkania zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply