Zwycięstwo na początek II rundy

GKPS – MKS Gryf Brzesko

3:0 (25:20,25:16,25:15)

Niedzielnym meczem rozpoczęła się runda rewanżowa mistrzostw Małopolski Juniorów. Nasza drużyna w konfrontacji z zespołem z Brzeska zademonstrowała dobrą dyspozycję, wygrywając zdecydowanie w trzech krótkich setach do 20, 16 i 15, nie dając swoim przeciwnikom zbyt wielu szans na nawiązanie walki.

Wyrównana gra była jedynie w pierwszym secie, w którym nasz zespół po  zbudowaniu kilku punktowej przewagi (13:9, 16:12), niestety, później ją roztrwonił, dzięki czemu przeciwnicy zbliżyli się na 1 punkt (19:18). Na szczęście końcówka seta dzięki dobrym akcjom Piotrka Margańskiego, Huberta Dobka i Andrzeja Wacławczyka potoczyła się po naszej myśli, dzięki czemu odnieśliśmy zwycięstwo 25:20.

Set drugi i trzeci to całkowita dominacja naszej drużyny, która znakomicie spisywała się w każdym siatkarskim elemencie, począwszy od zagrywki, przez blok, dogranie piłki do rozegrania (dobra gra Huberta Reczka), dynamiczne akcje w ataku z wszystkich stref i na koniec dobra gra zmienników, którzy mieli okazję zaprezentować się również na boisku.

Tak więc za ten mecz należą się całemu zespołowi gratulacje za dobrą postawę i walkę do samego końca o jak najwyższe zwycięstwo.

 

GKPS:  MARGAŃSKI Piotr(C), WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian, DUDEK Bartłomiej, RECZEK Hubert(L); MOTYKA Szymon, TOCZEK Piotr, DUDA Sebastian
Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

Sędziowali: M. Olszanecki, N. Apola, H. Wojdyła

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply