Finał o krok !!!

GKPS – Ogniwo Piwniczna

3:0 (25:23,25:13,25:17)

Juniorzy wykonali duży krok w kierunku finału Mistrzostw Małopolski, pokonując w rewanżowym meczu zespół Ogniwo Piwniczna w stosunku 3:0, w setach do 23,13 i 17.

Spotkanie rozegrane w hali gorlickiego OSiR-u trwało niespełna godzinę i ze względu na problemy zdrowotne obydwu zespołów nie stało na zbyt wysokim poziomie.

W pierwszym secie nasz zespół od początku objął kilkupunktowe prowadzenie (4:0,12:8) i utrzymywał je aż do stanu 19:17. W kolejnych akcjach po niewymuszonych błędach w naszym zespole oraz dobrej postawie zawodników z Piwnicznej, to Goście objęli prowadzenie 20:19. Na nasze szczęście, w końcówce seta dobrze prezentował się Patryk PYZIK, dzięki czemu w dwóch kolejnych ustawieniach nasz zespół wywalczył sześć punktów przy trzech zdobytych przez przeciwników. Zwycięstwo 25:23 pozwoliło naszym Juniorom na spokojną grę w dwóch kolejnych setach, w których to panowali już niepodzielnie na boisku,dobrą grą zmuszając swoich przeciwników do popełniania coraz większej ilości prostych błędów. Dwa zdecydowanie (do 13 i 17) wygrane sety i zwycięstwo w meczu 3:0, daje naszej drużynie spore szanse na Finał Mistrzostw Małopolski.

GKPS:   ROMAN Jakub(C), GRYGA Adam, PYZIK Patryk, GÓRA Grzegorz, GUBAŁA Kacper, URBANIK Norbert, JURUŚ Piotr(L); KRASOSKI Adrian, PIETRUSZA Szymon
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

Sędziowali: M. Olszanecki, R. Liana, H. Wojdyła

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply