Jeszcze nie teraz

Wolania Wola Dębińska – GKPS Gorlice

3:0 (25:20,25:23,25:21)

Niestety, nie udało się jeszcze naszej drużynie odnieść zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi. W kolejnym wyjazdowym meczu przegraliśmy w Woli Dębińskiej z drużyną Wolanii w stosunku 0:3, w setach do 20, 23 i 21.

W pierwszym secie gospodarze szybko osiągnęli kilkupunktową przewagę (4:1, 7:2, 11:4), by następnie grając bardzo dobrze w obronie spokojnie dowieźć ją do zakończenia seta (25:20)

Set drugi to na początku odwrotność pierwszej partii. To my zaczęliśmy od prowadzenia (4:1, 7:3, 11:8). Niestety, nie potrafiliśmy tej przewagi utrzymać i po chwili to gospodarze wyszli na prowadzenie 16:15. W tym secie zanotowaliśmy jeszcze remis 21:21, ale w końcówce kilka nieskończonych ataków naszego zespołu (jeszcze raz warto wspomnieć o znakomitej grze obronnej zawodników Wolanii) zadecydowało o przegraniu drugiej partii 25:23.

W secie trzecim wyrównana gra trwała do stanu 10:10. W dwóch kolejnych ustawieniach gospodarze wywalczyli sześć punktów, przy dwóch zdobytych przez naszą drużynę, wychodząc na prowadzenie 16:12. Następnie grając spokojnie „punkt za punkt” bezpiecznie doprowadzili do zwycięstwa w tej partii 25:21 i 3:0 w meczu.

Tak więc nasza drużyna musi poczekać do odniesienia pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi do najbliższego czwartku, w którym w gorlickiej hali OSiR spotka się w przełożonym meczu z drużyną GSKS Laskowa.

GKPS: MARGAŃSKI Piotr(C)BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian, JARKIEWICZ Bartłomiej, Pięta Kacper, NIKIEL Przemysław(L) ; DUDEK Bartłomiej, DUDA Sebastian, RECZEK Bartosz

Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply