Juniorzy nadal niepokonani

GKPS – UKS Wola Batorska

3:0 (25:22,25:18,25:9)

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową fazy zasadniczej nasi Juniorzy, pokonując w gorlickiej hali OSiR zespół UKS Wola Batorska w stosunku 3:0.

Jest to kolejna, szósta już wygrana naszej drużyny, która w dalszym ciągu zajmuje pozycję lidera tabeli grupy I.


W niedzielne popołudnie gorliccy juniorzy podejmowali swoich rówieśników z Woli
Batorskiej. Będąc zdecydowanymi faworytami, niestety nie rozpoczęli tego spotkania w pełni skoncentrowani co odzwierciedla przebieg pierwszego seta 3:3, 7:7, 17:17. Dopiero w końcówce udało się odskoczyć na 2 punkty 22:20 i wygrać ostatecznie 25:20.

Drugi set wyrównany był tylko do stanu 7:5 dla GKPS-u. Potem przy znakomitym serwisie Kuby ROMANA nasz klub odskoczył od rywali na 10 punktów (15:5). Gdy zrobiło się 18:7 dla gospodarzy i zanosiło się na pogrom, lekceważące podejście i brak koncentracji gorlickich Juniorów doprowadziły do wyniku 18:14. Na szczęście na zagrywce pojawił się Andrzej WACŁAWCZYK a na tablicy wynik 21:14. Spokojną grą w końcówce nasi juniorzy zwyciężyli 25:18.

Trzeci set to tym razem popis na zagrywce Adriana TURKA, który wyprowadził nasz zespół od stanu 5:4 do 13:4. Spokojnie powiększając przewagę i kontrolując przebieg spotkania juniorzy GKPS-u wygrali tę partię 25:9 i całe spotkanie 3:0.

GKPS: MOTYKA Szymon, WACŁAWCZYK Andrzej, ROMAN Jakub, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian(C), DOBEK Hubert, JURUŚ Piotr(LI);  GAWRON Tomasz, DUDA Sebastian, DUDEK Bartłomiej, GUBAŁA Kacper, PYZIK  Patryk,
Trener: Przemysław NIKIEL

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply