Kadeci ponownie lepsi od Piwnicznej

GKPS – Ogniwo Piwniczna

3:0 (25:13,25:16,25:8)

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową Mistrzostw Małopolski nasi Kadeci, pokonując w hali sportowej PZPO w Bieczu drużynę Ogniwo Piwniczna.

W dzisiejsze przedpołudnie pokonali swoich rówieśników w stosunku 3:0, nie dając im szans na wyrównaną grę.


W ośmioosobowym składzie kadeci GKPS-u przystąpili do meczu z drużyną Ogniwa
Piwniczna. Cały mecz przebiegał pod dyktando siatkarzy z Gorlic.

W I i II secie, mimo bardzo spokojnej atmosfery oraz ospałego tempa gry, przewaga naszego zespołu stopniowo wzrastała,pomimo tego, że zawodnicy GKPS-u nie ustrzegli się popełnienia sporej liczby błędów własnych, które bezpośrednio dały sporą liczbę punktów przeciwnikowi.
Pojawienie się na boisku w secie III kapitana drużyny gospodarzy, Norberta Urbanika, zdecydowanie ożywiło grę naszych siatkarzy. Zespół na tę partię wyszedł bardziej zmobilizowany, o czym świadczyło mocne otwarcie seta (4:0). Następnie wręcz bezbłędna gra w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła doprowadziła do coraz wyższego prowadzenia: 7:1, 12:4, 14:5, 20:7, żeby zakończyć seta w stosunku 25:8.

Ten set to pokaz dużych możliwości naszej drużyny. Na pewno podobał się kibicom, którzy licznie zgromadzili się na trybunach hali PZPO w Bieczu.

GKPS: GRYGA Adam, HABEREK Maciej, DUDA Dawid, LACH Karol, RADZIK Patryk, PISARCZYK Kamil,  JURUŚ Piotr (L); URBANIK Norbert(C)
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply