Młodzicy „ukarani”

Niestety, nie udało się naszym Młodzikom zagwarantować sobie miejsca w I lidze na kolejny turniej, który rozegrany zostanie 25 stycznia.

Po kilkugodzinnej podróży do Andrychowa (trzeba było wstać o 5 rano), nasza drużyna z „marszu” rozegrała mecz z gospodarzami, ulegając im 2:0. W dwóch kolejnych meczach z zespołami Hutnika Kraków oraz Kęczanina Kęty, zanotowaliśmy porażki w stosunku 1:2.

Wielka szkoda, bowiem w tych  meczach można było osiągnąć lepsze rezultaty, które mogły zapewnić naszym Młodzikom pozostanie w I lidze.

Bardzo duża szansa na to by była, gdyby te zawody rozgrywane były w Gorlicach i nasza drużyna nie musiała by po raz kolejny „podróżować” prawie 200 km w jedną stronę. Po drugie, czy nie można było rozpocząć ich trochę później, aby nie trzeba było wyjeżdżać o 6 rano?

Pytań jest wiele, wydaje się, że Wydział Rozgrywek MZPS powinien organizować zawody w taki sposób, aby wszyscy ich uczestnicy mieli porównywalne szanse a co za tym idzie, aby nie zniechęcać najmłodszych uczestników siatkarskiego szkolenia do uprawiania naszej pięknej dyscypliny.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply