Zabrakło niewiele…

LKS Bobowa – GKPS Gorlice

3:2 (23:25,26:24,25:14,18:25,15:8)

Niewiele zabrakło naszym Juniorom do sprawienia ogromnej niespodzianki, jaką było by wygranie w „jaskini lwa” w stosunku 3:0, co dało by nam prawo organizacji turnieju finałowego Mistrzostw Małopolski.

 

Po wygraniu po zaciętej walce pierwszego seta w stosunku 25:23, również drugi był bardzo wyrównany i dopiero w samej końcówce gospodarze przeważyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając 26:24.

Oczywiście trudno przewidzieć, czy wygrana w tej partii dała by ostatecznie wynik 3:0 dla nas, ale niewątpliwie bardzo by przybliżyła naszą drużynę do celu, jakim było wygranie meczu bez straty seta.

Po przegraniu tej partii mecz toczył się o przysłowiową „pietruszkę”. Pomimo tego nasza drużyna w czwartym secie podjęła walkę z gospodarzami wygrywając go do 18 (o trzecim nie warto wspominać, bowiem w nim praktycznie gry nie było).

Niestety, tiebreak to dominacja zawodników z Bobowej, którzy wygrali gładko 15:8 i cały mecz 3:2, zapewniając sobie tym samym I miejsce w tabeli grupy A i prawo organizacji Finału Mistrzostw Małopolski, w którym oprócz trzech pierwszych zespołów z naszej grupy udział wezmą również trzy pierwsze zespoły z grupy B.

Termin Finału został zaplanowany na 6-8.02.2015.

GKPS:  MARGAŃSKI Piotr(C), WACŁAWCZYK Andrzej, DOBEK Hubert, RECZEK Bartosz, TUREK Adrian, DUDEK Bartłomiej, RECZEK Hubert(L); DUDA Sebastian, MOTYKA Szymon, PYZIK Patryk, Roman Jakub, GAWRON Tomasz
Trener: Przemysław NIKIEL

Tabelę zobacz tutaj:

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply