Przegrana w Lisiej Górze

UKS Lisia Góra – GKPS Gorlice

3:1 (25:21,25:16,23:25,25:20)

Dobrej lekcji siatkówki udzielili naszej młodej drużynie doświadczeni zawodnicy drużyny UKS „Lisek” z Lisiej Góry. Z ogromną przyjemnością patrzyło się na ogromne zaangażowanie gospodarzy w walce o każdą piłkę, co w maleńkiej sali gimnastycznej ZS w Zaczarniu nie było sprawą prostą.

Nasza drużyna w początkowej fazie meczu nie mogła się w tych warunkach odnaleźć, popełniając wiele niewymuszonych błędów. Natomiast dynamicznie grający gospodarze, przy ogromnym dopingu licznie zebranej publiczności, z każdą kolejną akcją „nakręcali” się do coraz lepszej gry. Dwa sety minęły więc dość szybko i do trzeciej partii nasz zespół przystąpił z kilkoma zmianami. Na środku ww miejsce Kacpra Piety zameldował się Krystian Bąk, natomiast do przyjęcia został ustawiony Andrzej Wacławczyk. Po kilku niezłych zagrywkach (w tym dwa asy) wykonanych przez tego ostatniego w dwóch obejściach, udało się nam wypracować kilka punktów przewagi (15:10, 21:15), którą z wielkim trudem udało się utrzymać do końca seta.

Niestety w secie czwartym, który zarazem okazał się ostatnim tego meczu, tylko na jego początku udało się nam utrzymywać wyrównaną grę do stanu 11:9 dla naszego zespołu. Po kilku trudnych zagrywkach rozgrywającego drużyny gospodarzy (każda niedokładność w jej przyjęciu kończyła się lądowaniem piłki na ścianie), „Liski” z Lisiej Góry zbudowali sobie kilkupunktową przewagę, której nie oddali do końca seta i zarazem meczu.

GKPS: MARGAŃSKI Piotr(C)BĄK Krystian, PIECUCH Łukasz, TUREK Adrian, JARKIEWICZ Bartłomiej, Pięta Kacper, NIKIEL Przemysław(L) ; WACŁAWCZYK Andrzej, DUDEK Bartłomiej, DUDA Sebastian, RECZEK Bartosz

Trener: Krzysztof KOZŁOWSKI

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply