Siatkarski (długi) weekend

Już od czwartku rozpoczyna się długi siatkarski weekend naszych zespołów.

I tak w czwartek, 19.11.2015, Kadeci wyjeżdżają do Nowego Sącza, aby rozegrać zaległy (z soboty, 14 listopada), mecz Małopolskiej Ligi Kadetów. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Dunajca.

W piątek, 20 listopada, spotkają się w Tarnowie awansem z 22.11, nasi Juniorzy w meczu z drużyną Sokół Gumniska. Mecz rozpocznie się o godz. 17,3o a jego stawką będzie samodzielne przodownictwo w tabeli rozgrywek, jako że obydwa zespoły w dotychczasowych meczach nie zaznały goryczy porażki.

Sobota to czas na mecz III ligi seniorów. Na wyjeździe spotkają się z zespołem Siatkarza Lisia Góra. Niestety, jak narazie nie jest znana godzina rozpoczęcia tego spotkania.

Również w sobotę, 21.11 godz. 16,oo, w gorlickiej Hali OSiR ma się rozpocząć kolejny mecz drużyny Kadetów. W chwili obecnej trwają ustalenia dotyczące przyjazdu na to spotkanie zespołu Iskierki Krzyż z Tarnowa.

W niedzielę, 22 listopada swoje rozgrywki rozpoczynają zespoły Minisiatkówki turniejem w Bobowej.

I na koniec tego bardzo długiego siatkarskiego weekendu, w poniedziałek, 23 listopada, nasi Kadeci wybierają się do Piwnicznej, aby rozegrać zaległy (z 3.10) mecz z miejscowym Ogniwem.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów zapowiadanych spotkań, podamy informacje dotyczące terminów wyjazdów oraz godzin rozpoczynania zawodów.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply