Wyjazdowe zwycięstwo Kadetów !!!

 UKS Wola Batorska – GKPS

0:3 (20:25,17:25,17:25)

W rozegranym awansem z 17 października meczu trzeciej kolejki ligi wojewódzkiej grupy A, nasi Kadeci zanotowali znakomity występ, pokonując w Niepołomicach dotychczasowego lidera tabeli, zespół UKS Wola Batorska w stosunku 3:0, w setach do 20,17 i 17.

Spotkanie z niepokonaną dotąd drużyną z Woli Batorskiej (2 zwycięstwa), młodzi siatkarze z Gorlic rozpoczęli trochę nerwowo. Gospodarze w pierwszej części seta osiągnęli cztero-punktowe prowadzenie, jednak gra GKPS-u zaczynała coraz lepiej funkcjonować, co doprowadziło do remisu po 13. Następnie do stanu 19:19 gra toczyła się punkt za punkt a sama końcówka seta to bardzo dobra gra naszych siatkarzy, co pozwoliło wygrać seta do 20.

Set drugi do stanu 9:9 miał wyrównany przebieg. Następnie drużyna z Gorlic odskoczyła gospodarzom na 3 punkty przewagi i grając bardzo konsekwentnie i pewnie w każdym siatkarskim elemencie powiększyła ją do ośmiu punktów, ostatecznie wygrywając go do 17.

Set 3, który okazał się ostatnim tego dnia, od początku przebiegał pod dyktando kadetów GKPS-u, jedynie w środkowej fazie seta w szeregi naszych siatkarzy wkradło się małe rozluźnienie, co pozwoliło przeciwnikowi wyrównać stan seta na 14:14. Jednak dobra postawa w obronie i zagrywce pozwoliła wrócić do właściwego rytmu gry i doprowadzić do wygranej 25:17 w tej partii a w całym meczu 3:0.

GKPS:  GRYGA Adam, HABEREK Maciej, GÓRA Grzegorz, KRASOSKI Adrian, URBANIK Norbert (C), DUDA Dawid, JURUŚ Piotr (L); WAL Marcin, KIEŁTOŃ-HUSSEIN Rodi
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

Gratulujemy efektownego zwycięstwa.

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply