facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Juniorzy walczą o Finał w Tarnowie

Sokół Tarnów – GKPS Gorlice

Sala Gimnazjum Nr 2,  Tarnów, Czwartek, 30.01.2014, godz. 1800

Ostatni mecz rundy rewanżowej Fazy Zasadniczej nasi Juniorzy rozegrają w Tarnowie z zespołem Sokoła. Zwycięstwo w tym spotkaniu gwarantuje naszej drużynie udział w Finale wojewódzkim z drugiego miejsca, natomiast przy porażce czekać będziemy musieli na wynik meczu pomiędzy Iskierką Tarnów i LKS Bobowa. Mamy nadzieję, że nasi Juniorzy nie będą czekać na wynik tego meczu i wezmą „sprawy w swoje ręce” w czwartek, 30.01  o godz. 1800

Wyjazd na to spotkanie o godz. 1600 sprzed Hali OSiR.

Kadeci w Finale !!!

Wawel Kraków – GKPS Gorlice

2:3 (25:16,21:25,22:25,25:23,10:15)

Kadeci pokonując w Krakowie drużynę WKS „Wawel”, na jedną rundę przed zakończeniem fazy zasadniczej Mistrzostw Małopolski zapewnili sobie II miejsce w grupie A i udział w Turnieju Finałowym, który od 21 do 23.02 rozgrywany będzie prawdopodobnie w Kętach.

dalej »

Pilna informacja dla Kadetów!!!

Wawel Kraków – GKPS Gorlice

Hala WKS Wawel w Krakowie, niedziela, 26.01.2014, godz. 1500

W związku z trudnymi warunkami drogowymi, wyjazd na mecz do Krakowa został przyspieszony o pół godziny.

Wyjazd o godz. 1100

Wicelider pokonany !!!

GKPS Gorlice – MKS Ryglice

3:1 (25:22,24:26,25:17,25:23)

Po niezbyt porywającym widowisku, nasi IV-to ligowcy pokonali w piątkowy wieczór wicelidera tabeli IV ligi, drużynę MKS Ryglice. To zwycięstwo przybliża nasz zespół do czołówki tabeli, dając nadzieję, po niepowodzeniach z początku rozgrywek, na włączenie się do walki o awans do III ligi.

dalej »

Kadeci jadą do Krakowa

Wawel Kraków – GKPS Gorlice

Hala WKS Wawel w Krakowie, niedziela, 26.01.2014, godz. 1500

Runda rewanżowa fazy zasadniczej Mistrzostw Małopolski Kadetów powoli dobiega końca. Na przedostatni mecz nasi Kadeci wyjeżdżają do Krakowa, aby zagrać z drużyną WKS Wawel, która jeszcze walczy wraz z naszym zespołem o awans do finału wojewódzkiego. Mecz ten zostanie  rozegrany w niedzielę, 26.01 o godz. 1500

Wyjazd na to spotkanie o godz. 1130 sprzed Hali OSiR.

Młodzicy nie gorsi

Czwarta drużyna i czwarta wygrana !!!

Zespół Młodzików, który w ostatnią niedzielę, 19 stycznia brał udział w turnieju III ligi w Andrychowie, z kompletem czterech zwycięstw zajął 1 miejsce, podtrzymując znakomitą passę naszych drużyn w rozgrywkach Mistrzostw Małopolski, które w ostatni weekend rozgrywały swoje mecze.

Tym samym uzyskał ponowny awans do turnieju II ligi tych rozgrywek.

Bardzo serdecznie gratulujemy Młodzikom tego sukcesu.

Wkrótce więcej informacji z tych zawodów.

Zapowiedź meczu IV ligi

GKPS Gorlice – MKS Ryglice

Hala OSiR, piątek, 24.01.2014, godz. 1900

IV-to ligowcy rozegrają w najbliższy piątek, 24 stycznia, pierwszy mecz rundy rewanżowej fazy zasadniczej sezonu 2013/2014  z drużyną MKS Ryglice, która po pierwszej rundzie zajmuje II miejsce w tabeli. W pierwszej rundzie nasza drużyna przegrała w Ryglicach w stosunku 1:3. Czas więc na rewanż.

Rozpoczęcie meczu w gorlickiej hali OSiR zaplanowane jest na godz. 1900.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Kolejny horror Juniorów

GKPS – Iskierka Tarnów

3:2 (23:25,26:24,26:24,15:25,15:8)

Juniorzy kontynuują tradycję rozgrywania „pięciosetówek” i w kolejnym meczu, tym razem z wiceliderem tabeli grupy A, rozegrali zacięty pojedynek wygrywając w stosunku 3:2,  rewanżując się tym samym za porażkę 2:3 w Tarnowie.

dalej »

IV liga – miłe złego początki

GKPS – Dalin Myślenice

3:1 (28:30,25:15,25:15,25:16)

Niespodziewanie w pierwszym secie, młodziutka drużyna myślenickiego Dalinu wykorzystała brak zgrania w naszym zespole (kontuzjowanego rozgrywającego Piotrka Margańskiego zastąpił na tej pozycji kapitan drużyny, Przemysław Nikiel) i zwyciężyła 30:28.

dalej »

Kadeci zaczęli od zwycięstwa

 

Iskierka Tarnów – GKPS

0:3 (14:25,20:25,8:25)

Kadeci nie zawiedli w Tarnowie. W meczu z drużyną MUKS Iskierka Tarnovia odnieśli bardzo przekonywujące zwycięstwo w stosunku 3:0, nie dając swoim przeciwnikom najmniejszych szans na nawiązanie wyrównanej walki. Ta wygrana daje nam drugie miejsce w tabeli grupy A.

dalej »