Umocnieni na „pudle”

GKPS – UKS Wola Batorska

3:1 (19:25,25:20,25:23,25:22)

W rozgrywanym w Libuszy meczu Kadetów, nasza drużyna po trudnym meczu pokonała zespół UKS Wola Batorska w stosunku 3:1.

To zwycięstwo jest bardzo cenne, bowiem pozwoliło naszemu zespołowi umocnić się na trzeciej pozycji w tabeli rozgrywek Grupy I.

Całe spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg, a drużyna z Woli Batorskiej postawiła trudne warunki naszym kadetom.

Set I rozpoczął się od gry punkt za punkt, która trwała do stanu 12:12. Wtedy zawodnicy UKS-u kilkakrotnie popisali się punktowymi blokami, co pozwoliło im na osiągnięcie 3 punktowej przewagi (16:19). Niestety spore trudności ze skończeniem ataku naszych zawodników pozwoliły cieszyć się z wygranej w pierwszej partii siatkarzom UKS-u.

Mocno zmotywowani kadeci GKPS-u II set rozpoczęli od prowadzenia 4:1 a następnie 10:5. Tak wypracowana przewaga pomogła naszemu zespołowi w wygraniu seta i doprowadzeniu do wyrównania spotkania na 1:1.

Partie III i IV wyglądały podobnie, do połowy setów różnica jaka dzieliła zespoły nie była większa niż punkt, dopiero w końcówkach setów osiągaliśmy 2 punktowe przewagi, które dały w nich zwycięstwa odpowiednio do 23 i 22 a w całym meczu 3:1.

GKPS: URBANIK Norbert(C), RADZIK Patryk, GRYGA Adam, KRASOSKI Adrian, DUDA Dawid, GÓRA Grzegorz, JURUŚ Piotr (L); LACH Karol, PISARCZYK Kamil, HABEREK Maciej
Trener: Bartłomiej NIEMIEC

Tabelę zobacz tutaj:

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply