facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Kolejne gry Seniorów !!!

W ostatnią sobotę, 20 września, nasi Seniorzy wybrali się do Jasła na I Turniej o Puchar Burmistrza Miasta.

W zawodach tych wystartowały trzy ekipy: GKPS Gorlice, KS Marmax Czudec oraz gospodarze, MKS PRDM Jasło.

Nasza drużyna po rozegraniu dwóch meczy: porażka 1:3 z Jasłem oraz zwycięstwo 4:0 (graliśmy w formule: 3 sety do 25 punktów oraz dodatkowo 4 set do 15 punktów) z Czudcem, zajęła II miejsce.

dalej »

Seniorzy o Puchar Jana Sucha !!!

Seniorzy w trakcie przygotowań do nowego sezonu wyjechali w sobotę, 13 września do Jedlicza, aby wziąć udział w V Turnieju o Puchar Jana SUCHA, znakomitego przed laty zawodnika rzeszowskiej Resovii oraz utytułowanego trenera, który pochodzi z tego urokliwego miasteczka.

Udział naszej drużyny w tym turnieju miał wybitnie szkoleniowy charakter, co nie przeszkodziło w osiągnięciu dobrego wyniku, jakim było zajęcie drugiego miejsca.

dalej »

Pierwszy turniej Juniorów !!!

W sobotę, 13 września, rozegrany został w Dębowcu towarzyski turniej piłki siatkowej w kategorii Juniorów. Wystąpiła w nim nasza drużyna a jej przeciwnikami były zespoły z Sanoka, Ropczyc oraz gospodarze.

Po rozegraniu trzech meczów, z których dwa zakończyły się wygraną natomiast jeden, z zespołem z Ropczyc porażką, nasz zespół w klasyfikacji końcowej zajął drugie miejsce.

 

dalej »

Wspieramy MARZENIA… !!!

W dniach 25-30.08.2025, na Obozie sportowym w Muszynie przebywała blisko czterdziestoosobowa grupa młodych siatkarzy naszego Klubu, realizując przy wsparciu Miasta Gorlice, obok programu sportowego, również projekt profilaktyczny pod nazwą:

„Wspieramy marzenia – nie uzależnienia”

dalej »

Program „Klub 2025” !!!

GKPS beneficjentem Programu Klub-2025.

W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 8500 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7700.

Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na działalność bieżącą Klubu zgodnie ze złożonym wnioskiem.

Pełną listę Klubów, które uzyskały dofinansowanie, można zobaczyć tutaj:

TR Ubezpieczenia z GKPS-em !!!

Z wielką satysfakcją pragniemy poinformować, że Firma TR Ubezpieczenia postanowiła wesprzeć działalność Gorlickiego Klubu Piłki Siatkowej.

W sobotę, 16 sierpnia 2025 roku, w siedzibie Firmy została zawarta Umowa o współpracy, którą podpisali: w imieniu Firmy, właściciel, Pan  Tomasz Romaszko, w imieniu GKPS, prezes Krzysztof Kozłowski.

Mamy wielką nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wiele wspólnych korzyści.

dalej »

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SIATKÓWKI !!!

W niedzielę, 3 sierpnia 2025 roku, hala sportowa w Bobowej stała się areną zmagań międzynarodowego turnieju siatkówki mężczyzn. Turniej był częścią zgrupowania młodzieżowych reprezentacji Belgii U18, które w ten weekend goszczą w Bobowej.

W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów:

– LKS Bobowa (gospodarze),

GKPS Gorlice,

– VK Mirad Unipo Prešov,

– SKPS Dunajec Nowy Sącz,

– Belgia U18.

dalej »

WARTOŚCIOWY SPARING JUNIORÓW !!!

W minionym tygodniu na obiektach sportowych OSiR Gorlice gościliśmy Reprezentację Belgii U18 w siatkówce.

W piątek, 1 sierpnia 2025 roku, rozegrano towarzyski mecz pomiędzy zespołem juniorów GKPS Gorlice a Belgami.

Spotkanie odbyło się w formule 5 setów, niezależnie od wyniku końcowego.

Pomimo różnicy w warunkach fizycznych oraz doświadczeniu, nasi zawodnicy postawili rywalom bardzo trudne warunki w pierwszych trzech setach. Gorliczanie kilkukrotnie doprowadzali do remisu, a nawet obejmowali prowadzenie, pokazując ambitną i odważną grę. Niestety, w końcówce trzeciego seta dało o sobie znać zmęczenie, Belgowie wykorzystali swoje ogranie i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

dalej »

Siatkówka Plażowa – Finał Juniorów !!!

Siatkówka Plażowa – Juniorzy

Boiska OSiR, sobota, 28.06.2025, godz. 1000

Już jutro,w sobotę, 28 czerwca, rozegrany zostanie na boiskach do siatkówki plażowej OSiR w Gorlicach, Finałowy Turniej Mistrzostw Małopolski Juniorów. Weźmie w nim udział 12 najlepszych par wyłonionych z dwóch półfinałów, które zostały rozegrane w Gorlicach i Krakowie w ostatnią niedzielę. Wśród nich jest również jedna para z naszego Klubu w składzie Konrad KOSIBA i Borys KOZIEŃ.

Naszym zawodnikom życzymy udanych zawodów oraz awansu do kolejnego etapu rozgrywek, tym razem już na szczeblu centralnym.

Organizatorami Finału są: GKPS GorliceOSiR Gorlice oraz MZPS Kraków.

Z A P R A S Z A M Y  !!!

Awans do Finału !!!

Siatkówka Plażowa – Juniorzy

Mistrzostwa Małopolski

W dniu wczorajszym (22.06.2025) w Gorlicach rozegrany został II półfinał Mistrzostw Małopolski Juniorów w Siatkówce Plażowej.
W zawodach tych wystartowało 13 par, które rywalizowały o 6 miejsc premiowanych awansem do finału.
Po kilkugodzinnej walce w upalnym słońcu zwycięzcami turnieju została para Wojtas/Legutko (SKPS Dunajec Nowy Sącz), która w finale nieznacznie pokonała gorlicką parę Kosiba/Kozień B. (GKPS) 2-1 (7:15, 15:5, 11:7).

dalej »