facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Ostatni mecz sezonu !!!

GKPS – MUKS Iskierka Tarnów

Hala OSiR, sobota, 08.03.2025, godz. 1700

W ostatniej kolejce obecnego sezonu rozgrywek I ligi małopolskiej Seniorów, nasza drużyna spotka się z zespołem MUKS Iskierka Tarnów.

Drużyna z Tarnowa aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jak dotąd nie udało się im wygrać żadnego meczu i mamy nadzieję, że nie zmieni się to również w sobotni wieczór.

Zapraszamy do hali OSiR na godz. 1700

Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików !!!

Z wielką satysfakcją informujemy, że drużyna Młodzików naszego Klubu wywalczyła kwalifikację do Finałowego Turnieju Mistrzostw Małopolski.

Zawody te zostaną rozegrane w dniach 8-9.03.2025 w Krakowie.

Wystąpi w nich sześć pierwszych zespołów z Rankingu Młodzików, który został ustalony po sześciu turniejach ligowych sezonu 2024/2025.

Zespoły zostały podzielone na dwie Grupy:

dalej »

Pewny awans Kadetów !!!

Jedynka Poznań GKPS Gorlice

3:2 (23:25,25:10,22:25,25:17,18:16)

 

GKPS Gorlice – Trilux AS Avia Świdnik

3:0 (25:23,25:17,25:20)

Kadeci GKPS zapewnili sobie awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, zajmując drugie miejsce w Turnieju 1/8 w Świdniku.

dalej »

Formalność Seniorów !!!

GKPS  – GSKS Laskowa

3:0 (25:20,25:22,25:23)

W przedostatniej kolejce rozgrywek I ligi Małopolskiej Seniorów nasza drużyna pokonała w gorlickiej hali OSiR zespół GSKS Laskowa w stosunku 3:0 w setach do 20,22 i 23.

W pierwszym secie od jego początku uwidoczniła się przewaga naszej drużyny, która pewnie zwyciężyła do 20.

dalej »

Zwycięstwo w Świdniku !!!

LTS Feniks Leżajsk GKPS Gorlice

0:3 (16:25,23:25,21:25)

Znakomicie spisała się drużyna naszych Kadetów w swoim pierwszym meczu Turnieju 1/8 Finału Mistrzostw Polski.

Po dobrej grze pokonała w stosunku 3:0 reprezentanta  województwa Podkarpackiego, drużynę LTS Feniks Leżajsk.

G R A T U L C J E  !!!

W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 rozegra swój drugi mecz a jej przeciwnikiem będzie zespół IUKS Jedynka Poznań, który w swoim pierwszym meczu pokonał wczoraj zespół gospodarzy Turnieju, Akademię Siatkarską Avia Świdnik również 3:0.

dalej »

Kadeci w drodze do Świdnika !!!

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych, drużyna naszych Brązowych Medalistów Mistrzostw Małopolski Kadetów, wyruszyła w długą drogę do Świdnika, aby wziąć udział w Turnieju 1/8 Mistrzostw Polski.

Wyjazd ten doszedł do skutku dzięki wsparciu Urzędu Miasta Gorlice, który wspólnie z Firmą transportową Libropol wziął na siebie koszty przejazdu oraz Firmie TSI, która wsparła finansowo koszty pobytu w Świdniku. W imieniu zawodników i trenerów drużyny Kadetów – D Z I Ę K U J E M Y !!!

dalej »

Siatkarskie ostatki !!!

GKPS – GSKS Laskowa

Hala OSiR, sobota, 01.03.2025, godz. 1730

W przedostatniej kolejce rundy rewanżowej rozgrywek I ligi małopolskiej Seniorów, nasza drużyna spotka się z odwiecznym rywalem, zespołem GSKS Laskowa.

Zapraszamy w sobotni wieczór do gorlickiej hali OSiR, bowiem mecze z tym przeciwnikiem zawsze stały na wysokim poziomie sportowym.

Liczymy na wsparcie Kibiców, bowiem nasza drużyna ma jeszcze matematyczne szanse na medalowe miejsce na koniec rozgrywek.

Wielkie, siatkarskie emocje gwarantowane !!!

Kadeci poznali rywali !!!

PZPS podał podział na grupy 1/8 Mistrzostw Polski Kadetów.

Drużyna naszych brązowych medalistów Mistrzostw Małopolski została zakwalifikowana do grupy XIV.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 28.02-02.03.2025 w Świdniku i wystąpią w nim:

dalej »

Młodzicy w Finale !!!

W rozegranym w niedzielę w sali sportowej MZS nr6 Gorlice szóstym turnieju rozgrywek Młodzików, nasza drużyna zajęła drugie miejsce, które w ogólnej klasyfikacji daje awans do Finału Mistrzostw Małopolski, w którym wystąpi sześć najlepszych zespołów.

Wielkie gratulacje dla Zespołu i Trenera !!!

Turniej finałowy zostanie rozegrany w terminie 8-9 marca 2025.

dalej »

Ostatki Młodzików !!!

W najbliższą niedzielę, 23 lutego, drużyna Młodzików w ramach turnieju III ligi spotka się w sali gimnastycznej MZS nr6 w Gorlicach z zespołami LKS Bobowa oraz KS Volley Brzesko.

Będzie to ostatni turniej ligowy przed Finałem wojewódzkim, do którego kwalifikuje się sześć najlepszych drużyn w klasyfikacji końcowej po sześciu turniejach.

dalej »