facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Minisiatkówka w Krakowie

W rozgrywanym w  minioną sobotę, 6.04.2012, VII Ogólnopolskim Wielkanocnym Turnieju Minisiatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 155 w Krakowie, bardzo udanie wystartowały nasze najmłodsze drużyny.

W zawodach udział wzięła jedna „Czwórka”, jedna „Trójka” oraz dwa zespoły w kategorii „Dwójki” wraz z rezerwowymi.  Opiekunem drużyn był trener Tomasz Chmura.

dalej »

Liga Okregowa – II Turniej

W rozegranym w Rytrze II Turnieju Ligi Okręgowej wzięło udział 7 zespołów z terenu działalności TZPS w Nowym Sączu.  W zawodach tych  wystąpiły dwa zespoły naszego Klubu. Bardzo dobrze zaprezentował się pierwszy zespół naszego Klubu, oparty na drużynie Juniorów, zajmując w nim pierwsze miejsce.

dalej »

Zawody dla najmłodszych

W sobotę, 6 kwietnia w Krakowie zostanie rozegrany turniej Minisiatkówki, w którym udział wezmą zespoły naszego Klubu we wszystkich kategoriach, tj.”2″, „3” i „4”.

Zawody tradycyjnie na wiosnę organizuje UKS 22 Kraków.

II turniej Ligi Okręgowej TZPS

6 kwietnia w Rytrze zostanie rozegrany II Turniej Ligi Okręgowej, w którym udział wezmą dwa zespoły naszego Klubu. Zawody rozpoczną się o godz. 9,oo a wyjazd do Rytra został zaplanowany na godz. 7,30  (zbiórka obok Hali OSiR). Po pierwszym turnieju na czele tabeli znajduje się GKPS II (drużyna Kadetów), natomiast GKPS I zajmuje miejsce trzecie. Mamy nadzieję na kolejny dobry występ naszych zespołów.

Wielkanoc

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.  Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki

życzy Zarząd GKPS Gorlice

Dodatkowy trening

Informacja dla zawodników

Informujemy, że w dniu 2.04.2013 (wtorek), w godzinach od 9,oo do 11,oo, w Hali sportowej OSiR Gorlice odbędzie się  dodatkowy trening wszystkich zespołów GKPS.

Grali najmłodsi minisiatkarze

Zakończył się etap rejonowy rozgrywek Minisiatkówki o awans do finału wojewódzkiego. W rozegranych w Nowym Sączu zawodach nieźle zaprezentowali się nasi najmłodsi siatkarze, występujący w kategoriach „Trójki” i „Dwójki”.

dalej »

Udany Turniej minisiatkarskich „Czwórek”

W rozegranym w dniu wczorajszym w Nowym Sączu kolejnym turnieju eliminacyjnym do finału wojewódzkiego w minisiatkówce  w kategorii „Czwórki”, znakomicie spisały się dwa nasze zespoły, występujące w I grupie.

dalej »

Wygrana w Lidze Okręgowej

Znakomicie w I turnieju Ligi Okręgowej spisały się nasze zespoły. Wśród pięciu startujących drużyn 1 miejsce zdobył GKPS II natomiast GKPS I – 3 miejsce.

Turniej został zorganizowany przez TZPS w Nowym Sączu, aby zapełnić lukę w rozgrywkach po zakończeniu Mistrzostw Małopolski w kategoriach młodzieżowych (Juniorzy i Kadeci).

dalej »

I turniej Ligi Okręgowej TZPS

W dniu jutrzejszym w hali II LO w Nowym Sączu zostanie rozegrany I Turniej Ligi Okręgowej, w którym udział wezmą dwa zespoły naszego Klubu. Zawody rozpoczną się o godz. 9,oo a wyjazd do Nowego Sącza został zaplanowany na godz. 7,45  (zbiórka obok Hali OSiR).