facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Zwyciestwo w Lidze Okręgowej

Zwycięstwem pierwszej drużyny naszego Klubu zakończył się ostatni turniej Ligi Okręgowej, który został rozegrany w sobotę, 08.06.2013 w Hali „Na rurach” sądeckiego MOSiR-u. Zdecydowanie gorzej powiodło się naszemu drugiemu zespołowi, który zagrał w bardzo osłabionym składzie.

dalej »

Może w kolejnym sezonie?

Niestety nie udało się naszym zespołom minisiatkówki w kategoriach „Dwójki” i „Czwórki” uzyskać kwalifikacji do Finału Turnieju o Puchar Kinder+Sport w czasie zawodów Makroregionalnych rozgrywanych w minioną środę, 05 czerwca 2013 r w miejscowości Mirzec koło Kielc.

 

dalej »

Gra Liga Okręgowa

W sali MOSiR w Nowym Sączu zostanie rozegrany w dniu 08.06.2013 ostatni Turniej Ligi Okręgowej. W zawodach tych udział wezmą dwa zespoły naszego Klubu.

Wyjazd do Nowego Sącza w sobotę, 08.06 o godz.8,oo spod Hali OSiR.

Adrian Turek jedzie na OOM

W dniach 7,8 i 9 czerwca w Proszowicach zostaną rozegrane eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w siatkówce chłopców. W zawodach tych weźmie udział 16 reprezentacji wojewódzkich, które walczyć będą o osiem miejsc w Finałach OOM.

Miło nam poinformować, że w drużynie Reprezentacji Małopolski wystąpi nasz zawodnik, Adrian TUREK, któremu gratulujemy powołania do drużyny oraz życzymy awansu do Finałów OOM.

„Dwójka” i „Czwórka” walczą o Finał

W najbliższą środę, 5 czerwca, w miejscowości Mirzec pod Kielcami, w makroregionalnym turnieju barażowym o Finał Turnieju o Puchar Kinder+Sport wystąpią dwa zespoły Minisiatkówki naszego Klubu.

Będą to zespoły w kategorii „Dwójek”, oraz „Czwórek”, które w mistrzostwach Małopolski zajęły trzecie miejsca.

dalej »

Dominacja GKPS w Lidze Okręgowej

W rozegranym w ostatnią sobotę, 25 maja, w gorlickiej hali OSiR, trzecim turnieju Ligi Okręgowej znakomity wynik zanotowały nasze zespoły.

Do turnieju zostały zgłoszone trzy zespoły naszego Klubu, z których GKPS 1 zajął pierwsze miejsce, pokonując w meczu finałowym GKPS 2 w stosunku 2:1. Nasza trzecia drużyna ostatecznie zajęła 6 miejsce w turnieju, ulegając 1:2 zespołowi z Tylmanowej.

dalej »

Liga Okręgowa w Gorlicach !!!

W związku z problemami z organizacją III Turnieju Ligi Okręgowej, który miał odbyć się w Rytrze informujemy, że na prośbę TZPS w Nowym Sączu, nasz klub podjął się organizacji tych zawodów w Gorlicach. W związku z powyższym informujemy, że Turniej zostanie rozegrany w dniu 25.05.2013 (sobota) w Hali OSiR przy ulicy Sportowej 9.

Przyjazd zespołów planowany jest na godz. 9,oo. System gier zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeń.

Zapraszamy na te zawody sympatyków gorlickiej siatkówki – wstęp wolny.

Sukcesy „naszych” w AMP

Kamil DYGOŃ i Marcin GÓRA Akademickimi Mistrzami Polski, Gniewek KRUPCZAK i Bartek SZPYRKA na piątym miejscu (równocześnie złote medale w klasyfikacji AWF-ów).

W rozgrywanych w Lublinie w ostatni weekend finałowych zawodach w ramach Akademickich Mistrzostw Polski, pierwsze miejsce zajęła drużyna AGH Kraków, natomiast na miejscu piątym uplasował się zespół krakowskiego AWF. Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom osiągnięcia znakomitych rezultatów.

dalej »

Dwa razy brąz w Finałach Minisiatkówki

Po sześciu miesiącach turniejowych zmagań, w minioną sobotę, 27 kwietnia 2013 roku, najlepsze 16 drużyn w każdej kategorii wiekowej wyłonione z eliminacji z województwa małopolskiego, przystąpiło do turnieju finałowego „Kinder + Sport”. We wszystkich grupach startowali również nasi zawodnicy, jako drużyny SP6 – GKPS Gorlice.

 

 

dalej »

GKPS I przewodzi w Ligi Okręgowej

Po dwóch turniejach Ligi Okręgowej seniorów na czele tabeli znajduje się pierwszy zespół GKPS Gorlice, oparty na zespole Juniorów. Pomimo nieudanego startu w tych zawodach, w czołówce tabeli (na trzecim miejscu), znajduje się również nasza druga drużyna, w której występują Kadeci naszego Klubu.

dalej »