facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

III miejsce Młodzików w Turnieju II ligi

W rozegranym w Myślenicach kolejnym turnieju rozgrywek Mistrzostw Małopolski Młodzików, występująca w II lidze nasza drużyna po bardzo zaciętych meczach ostatecznie uplasowała się na III miejscu. Wynik ten daje naszemu zespołowi w aktualnej tabeli rozgrywek 7 miejsce.

dalej »

Udany Turniej Minisiatkówki

W sobotę, 23 lutego, w Hali sportowej MZS nr 1 w Gorlicach rozegrany został turniej Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki”, „Trójki” i „Czwórki”, który zorganizował GKPS Gorlice. Zawody te były rozgrywane w ramach eliminacji do finału wojewódzkiego Turnieju o Puchar Kinder+Sport.

Zarząd GKPS Gorlice składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji MZS nr1 w Gorlicach za udostępnienie Hali Sportowej na te zawody.

dalej »

Zawody Minisiatkówki

W najbliższą sobotę, 23 lutego, w Hali Sportowej MZS nr1 w Gorlicach  zostanie rozegrany kolejny turniej Minisiatkówki w ramach eliminacji strefowych  do Finału wojewódzkiego w ramach Ogólnopolskich zawodów o Puchar Kider+Sport.

Zawody te, których głównym organizatorem jest Terenowy Związek Piłki Siatkowej w Nowym Sączu oraz jako gospodarz Gorlicki Klub Piłki Siatkowej, zostaną rozegrane w kategoriach „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Chłopców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Ruszają Play-Offy w Plus Lidze

W najbliższy piątek, 15.02 rozpoczyna się runda ćwierćfinałowa Play-Off w najwyższej klasie rozgrywkowej męskiej siatkówki w Polsce – Plus Lidze.

Miło nam poinformować, że w pierwszym meczu tych rozgrywek, który zostanie rozegrany pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Effectorem Kielce, w drużynie gości z Kielc wystąpi wychowanek naszego Klubu, Michał Kozłowski.  Na transmisję telewizyjną z tego meczu zapraszamy do Polsatu Sport na godz. 18,00.

Grały Minisiatkarskie „Dwójki” i „Trójki”

W sobotę, 2 lutego zostały rozegrane kolejne turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Dwójki” i „Trójki”, które zorganizował TZPS w Nowym Sączu  w hali sądeckiego MOSiR-u. W zawodach tych udział wzięły cztery zespoły GKPS w „Dwójkach” oraz jeden w „Trójkach”.

dalej »

Młodzicy wygrali Turniej

W rozgrywanym w dniu 01 lutego w sali gimnastycznej MZS nr6 kolejnym turnieju rozgrywek Młodzików, nasza drużyna odniosła dwa zdecydowane zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, uzyskując tym samym ponowny awans do II ligi.

dalej »

Udany turniej Minisiatkarskich „Czwórek”

30 stycznia w Bobowej został rozegrany Turniej Minisiatkówki w kategorii „Czwórek”, w którym udział wzięły dwa zespoły naszego Klubu. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nim pierwsza drużyna GKPS, która wygrała wszystkie mecze w I lidze, zajmując I miejsce.

dalej »

Zwycięstwo Kadetów w derbach Powiatu

GKPS Gorlice – LKS Bobowa

3:1 (25:14,14:25,25:20,25:23)

Niestety, nie udało się naszym Kadetom wywalczyć awansu do finału Mistrzostw Małopolski, pomimo wygranej w derbowym meczu powiatu gorlickiego z drużyną LKS Bobowa. Zadecydował o tym słabo rozegrany drugi set tego meczu, w którym ulegliśmy gościom 14:25.

dalej »

Zapowiedź meczu Kadetów

GKPS Gorlice – LKS Bobowa

Hala OSiR, Środa, 30.01.2013, godz. 1930

Po efektownym zwycięstwie w ostatnim meczu w Tarnowie, przed naszymi Kadetami otworzyła się szansa na wywalczenie awansu do Finału Mistrzostw Małopolski. Warunkiem do tego niezbędnym jest zwycięstwo 3:0 nad bardzo mocnym zespołem LKS Bobowa.
Czy jest możliwe, aby to marzenie się spełniło będziemy mogli się przekonać już w najbliższą środę, 30 stycznia, gdy rozegrany zostanie ostatni mecz fazy zasadniczej Mistrzostw Małopolski w Hali OSiR, na który serdecznie zapraszamy na godz. 1930.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Zacięty mecz Juniorów w derbach powiatu

 LKS Bobowa – GKPS Gorlice

3:2 (25:22,25:20,23:25,20:25,15:10)

W ostatnim meczu fazy zasadniczej w ramach mistrzostw Małopolski Juniorów, nasza drużyna w derbach powiatu uległa zespołowi LKS Bobowa po zaciętym meczu w stosunku 3:2. Po dwóch pierwszych przegranych setach nic nie wskazywało, że nasza drużyna może skutecznie powalczyć z gospodarzami o lepszy wynik.

dalej »