facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Pierwszy Dzień Wielkiego Finału !!!

Pierwszy dzień WIELKIEGO FINAŁU za nami.

Nasza drużyna rozegrała dwa mecze w Grupie G. Niestety, obydwa zakończyły się zwycięstwami naszych przeciwników:

UKS Dębina Nieporęt – GKPS Gorlice 2:0 (15:11,15:8)

UKS 9 Leszno – GKPS Gorlice 2:1 (15:5,11:15,11:7)

dalej »

Wielki Finał Minisiatkówki !!!

W dniu dzisiejszym w Katowicach rozpoczyna się 30 WIELKI FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving.

W tych prestiżowych zawodach udział bierze drużyna naszego Klubu w kategorii „Czwórki„, która do Katowic wyjechała w czwartek, 27 czerwca.

Po przeprowadzonym przez Organizatorów losowaniu GKPS Gorlice został zakwalifikowany do grupy G wraz z zespołami UKS 9 Leszno oraz UKS Dębina Nieporęt.

Wyniki można śledzić TUTAJ 

dalej »

Plażówka – Otwarte Mistrzostwa Gorlic !!!

Zapraszamy na OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ, które rozegrane zostaną na boiskach do siatkówki plażowej obok krytej pływalni FALA.

W tym roku ponownie zawody te rozegrane zostaną w drugi weekend lipca, tj. 13 i 14.07.2024.

13.07.224 r. (sobota) rywalizować będą Mężczyźni, natomiast 14.07.2024 r. (niedziela) do rywalizacji przystąpią Kobiety.

Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 9.30.

Z A P R A S Z A M Y  !!!

Więcej informacji na stronie OSiR Gorlice.

Budżet Obywatelski Małopolski !!!

W piątek, 14 czerwca zakończyło się głosowanie w 7 Edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski, na który zostało przeznaczone 16 mln złotych.

W tej edycji wybieraliśmy spośród ponad 230 projektów,  wśród których były również te, związane z siatkówką.

Podobnie do poprzednich edycji również nasz Klub przystąpił do zbierania głosów poparcia dla siatkarskich projektów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tegorocznej akcji zbierania podpisów udało się nam zebrać ponad 900 głosów (w 6 edycji BO tych głosów było niewiele ponad 500).

dalej »

Ostatni sprawdzian !!!

Uczestnicy Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw Minisiatkówki im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of Moving, który rozegrany zostanie w dniach 28-30.06.2024 w Katowicach, spotkali się w sobotę, 15 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim, na Turnieju „Siatkarskie Czwóreczki„. Były to ostatnie towarzyskie zawody przed wyjazdem na Śląsk.

Nasz Klub do tych zawodów wystawił dwie drużyny. W bardzo mocnej obsadzie nasze zespoły zajęły miejsca:

dalej »

„Dwójka” siódma !!!

W rozegranym w Gdowie Finale wojewódzkim minisiatkówki w kategorii „Dwójki„, nasza drużyna zajęła ostatecznie 7 miejsce w Małopolsce.

W turnieju tym wystąpiło 16 najlepszych zespołów, wyłonionych w eliminacjach rozgrywanych przez wiele miesięcy w trzech regionach Małopolski.

Naszej drużynie jeszcze tym razem się nie powiodło, jednakże mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie, już w kategorii „Trójki”, uzyskają wynik dający awans do Wielkiego Finału.

dalej »

Zabrakło niewiele !!!

Niestety, nie udało się naszej minisiatkarskiej „Trójce” uzyskać awansu do Wielkiego Finału.

W rozegranym w Bieczu Finale wojewódzkim ostatecznie zajęła piąte miejsce, za zespołami UKS 22 Kraków, UKS Jedynka Biecz, KS Volley Brzesko (te trzy drużyny awansowały do Finału w Katowicach) oraz SKPS Dunajec Nowy Sącz.

W meczu o piąte miejsce w turnieju nasza „Trójka” pokonała w stosunku 2:1 zespół Sparta Volleyball Kraków.

dalej »

„Mini” Siatkarski weekend !!!

Dzisiaj w Bieczu i jutro w Gdowie rozgrywane są kolejne Finały wojewódzkie Minisiatkówki, w ramach kwalifikacji do OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING.

W Bieczu (25 maja, Hala PZPO, godz. 10,oo) wystąpią „Trójki” a wśród dwunastu najlepszych drużyn z Małopolski zaprezentuje się również zespół z naszego Klubu. Drużyna GKPS Gorlice prowadzona przez trenera Tomasza CHMURĘ w turnieju tym wystąpi w składzie:

dalej »

Powołanie do Kadry !!!

Bartek Stępień w Kadrze Małopolski !!!

Miło nam poinformować, że zawodnik drużyny Młodzików naszego Klubu, Bartłomiej STĘPIEŃ, otrzymał powołanie do Kadry Małopolski na Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich, który w tym sezonie zostanie rozegrany w podkarpackiej Kielnarowej w dniach 17-19 maja.

Przygotowania do tych zawodów Kadra Małopolski rozpoczęła już 14 maja krótkim zgrupowaniem w Proszowicach, skąd w piątek wyjeżdża bezpośrednio do Kielnarowej.

Bartkowi gratulujemy powołania i życzymy powodzenia !!!

„CZWÓRKA” W WIELKIM FINALE !!!

MAMY  TO !!!

Znakomicie spisała się na turnieju w Andrychowie nasza minisiatkarska „Czwórka„. Zgodnie z zapowiedziami potwierdziła, że słusznie była, wśród dwunastu startujących w tych zawodach zespołów, zaliczana do jednych z faworytów Finału wojewódzkiego. Zajmując drugie miejsce, wywalczyła awans do WIELKIEGO FINAŁU, który w tym roku rozegrany zostanie w dniach 28-30.06 w Katowicach.

G R A T U L A C J E  !!!

dalej »