facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Czy będzie przełamanie !!!

GKPS – VolleyTeam Gromnik

Hala OSiR, sobota, 03.02.2024, godz. 1800

W najbliższą sobotę, 3 stycznia o godz. 18o0, drużyna Seniorów naszego Klubu rozegra mecz dwunastej kolejki  sezonu 2023/2024 z zespołem VolleyTeam Gromnik.

Będzie to zarazem pierwszy mecz naszej drużyny w Gorlicach po serii pięciu wyjazdowych porażek, które mocno skomplikowały sytuację zespołu w tabeli rozgrywek. Niestety, sytuacja zdrowotna naszej drużyny powoduje, że prawdopodobnie w dalszym ciągu nie będzie ona w stanie zagrać w optymalnym zestawieniu. Pomimo wszystko liczymy na dobrą postawę zespołu i pierwsze punkty w rundzie rewanżowej.

Zapraszamy więc do gorlickiej hali OSiR w sobotni wieczór i liczymy na wsparcie Kibiców, które zawsze pomagało drużynie w najtrudniejszych chwilach.

Z A P R A S Z A M Y   !!!

Transmisja live pod linkiem tutaj

dalej »

„Czwórka” wygrała w Bieczu !!!

W sobotę, 27 stycznia 2024 roku w Bieczu rozegrany został kolejny Turniej Minisiatkówki chłopców w kategoriach Singli, Dwójek, Trójek i Czwórek. Zawody te zostały zorganizowane przez nasz Klub we współpracy z Terenowym, Nowosądeckim Związkiem Piłki Siatkowej, jako kolejny etap  kwalifikacji do finału wojewódzkiego w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Minisiatkówki o Puchar Kinder Joy of MovingEdycja 2024.

Znakomicie w tych zawodach zaprezentowała się nasza drużyna w kategorii „Czwórki”, która zajęła pierwsze miejsce.

dalej »

Lider za mocny !!!

MKS Skawa Wadowice – GKPS

3:0 (25:20,25:21,25:20)

Zgodnie z zapowiedziami przedmeczowymi, zadanie przełamania czterech wyjazdowych porażek okazało się nie do wykonania. Zdecydowany Lider  tabeli rozgrywek I ligi małopolskiej pokonał naszą drużynę w stosunku 3:0 (20,21,20).

 

dalej »

Powrót do II ligi !!!

Sukcesem zakończył się sobotni wyjazd drużyny Młodzików naszego Klubu do Krakowa, na V Turniej ligowy, tym razem III ligi.

Po wygraniu dwóch meczów z zespołami UKS 22 Kraków oraz z drużyną AS Niepołomice, zespół powrócił do II ligi Wschód tych rozgrywek.

GRATULUJEMY  !!!

dalej »

Ponownie lepsi w Derbach !!!

LKS Bobowa – GKPS Gorlice

1:3 (25:23,20:25,12:25,18:25)

W rewanżowym meczu mistrzostw Małopolski grupy Wschód  Kadetów, nasza drużyna pokonała w Bobowej zespół LKS, ponownie w stosunku 3:1, w setach do -23,20,12 i 18, tym samym potwierdzając swoją dominację w Powiecie w tej kategorii wiekowej.

Dzięki tej wygranej zapewnili sobie udział w Finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie w dniach 16-18 luty 2024, prawdopodobnie w Krakowie.

dalej »

Wyjazd do Lidera !!!

Skawa Wadowice – GKPS

Wadowice, Sala LO, sobota, 20.01.2024, godz. 1800

W najbliższą sobotę, 20 stycznia, w ramach jedenastej kolejki rozgrywek I ligi małopolskiej  Seniorów sezonu 2023/2024, nasza drużyna wyjeżdża do Wadowic na mecz z drużyną MKS Skawa.

Aktualnie zespół z Wadowic jest niekwestionowanym Liderem rozgrywek, na dziesięć rozegranych meczów odniósł dziewięć zwycięstw. Tak więc przed naszą drużyną stoi niezwykle ciężkie zadanie przełamania serii czterech wyjazdowych porażek.

Mecz w Wadowicach rozpocznie się w sobotę, 20 stycznia o godz. 1800

Nie udało się !!!

GKPS Gorlice – SKPS Dunajec Nowy Sącz

0:3 (22:25,20:25,23:25)

W niedzielny poranek w hali gorlickiego OSiR-u siatkarscy Kibice obejrzeli bardzo interesujące spotkanie, w którym Kadeci naszego Klubu powalczyli z faworyzowanym zespołem nowosądeckiego Dunajca. Nasi młodzi siatkarze, pomimo porażki 0:3, zmusili Lidera tabeli rozgrywek do dużego wysiłku i w każdym secie toczyli wyrównaną walkę.

dalej »

Dobry mecz, jeden punkt !!!

KS Volley Podegrodzie – GKPS

3:2 (21:25,24:26,25:20,25:16,15:8)

Zgodnie z zapowiedziami przedmeczowymi, w Brzeznej rozegrany został bardzo dobry mecz, w którym zespół Gospodarzy, KS Volley Podegrodzie, pokonał naszą drużynę w stosunku 3:2 (-21,-24,20,16,8).

Nasza drużyna wystąpiła w Brzeznej w skromnym, dziewięcioosobowym składzie (w rozgrzewce pomagał nam jeden zawodnik z zespołu Kadetów) i po dwóch zwycięsko rozegranych setach w kolejnych wyraźnie zabrakło nam „siatkarskiego zdrowia”.

dalej »

Kadeci grają z Liderem !!!

GKPS – SKPS Dunajec Nowy Sącz

Hala OSiR, niedziela, 14.01.2024, godz. 1000

Już w najbliższą niedzielę do gorlickiej hali OSiR przyjeżdża drużyna Kadetów nowosądeckiego Dunajca, aby rozegrać z naszym zespołem mecz 7 kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Małopolski grupy Wschód.  Drużyna z Nowego Sącza jest Liderem grupy, w pięciu dotychczas rozegranych meczach straciła zaledwie jeden set.

Liczymy na to, że nasz zespół spróbuje powalczyć z Liderem i zmienić ten znakomity bilans.

Zapraszamy do gorlickiej hali OSiR w niedzielę na godz. 1000, aby obejrzeć w akcji naszych młodych siatkarzy.

Z A P R A S Z A M Y   !!!

dalej »

Pierwszy mecz Seniorów !!!

KS Volley Podegrodzie – GKPS

Brzezna 447, Hala Sportowa, sobota, 13.01.2024, godz. 1730

W trzeciej kolejce rundy rewanżowej rozgrywek sezonu 2023/2024 I ligi małopolskiej  Seniorów, nasza drużyna spotka się w Brzeznej z zespołem KS Volley Podegrodzie. Będzie to zarazem mecz 10 kolejki tych rozgrywek i pierwszy w Nowym Roku.

Drużyna z Podegrodzia od początku swoich startów w rozgrywkach I ligi małopolskiej była dla nas zawsze bardzo niewygodnym przeciwnikiem, z którym nie udało nam się jeszcze zwyciężyć na ich terenie. Dodatkowo w trakcie meczu pierwszej rundy w gorlickiej hali OSiR zaprezentowali znakomitą dyspozycję, pokonując naszą drużynę w stosunku 3:0. Pomimo wielu problemów zdrowotnych, które w ostatnim czasie przytrafiły się naszemu zespołowi, liczymy na dobre, siatkarskie widowisko a wynik, jak to w siatkówce, jest sprawą otwartą.

dalej »