facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Rozpoczynamy Finały !!!

Już w najbliższą niedzielę, 12 maja, rozpoczynają się Finały wojewódzkie Minisiatkówki, które są rozgrywane w ramach kwalifikacji do OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING.

Wielki Finał tych zawodów w tym roku zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 28-30.06.2024.

dalej »

Finał Rejonu zaliczony !!!

W sobotę, 20 kwietnia, został rozegrany w Nowym Sączu piąty turniej w Minisiatkówce chłopców, jako Finał Rejonu Małopolska Wschód.

Oczywiście wystartowały w tym Turnieju drużyny naszego Klubu we wszystkich kategoriach: „Single”, „Dwójki”,”Trójki” i „Czwórki”.

 

dalej »

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

oraz

Wesołego Alleluja,

Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki

życzy Zarząd GKPS Gorlice

6 miejsce w Krakowie !!!

Niestety nie udało się drużynie Młodzików poprawić swojej lokaty z turniejów ligowych.

W rozegranym w ostatni weekend w Krakowie Finałowym Turnieju Mistrzostw Małopolski Młodzików nasza drużyna zajęła ostatecznie 6 miejsce.

Nie udało się więc utrzymać dobrej dyspozycji zespołu z ostatniego Turnieju ligowego.

dalej »

Finał Młodzików w Krakowie !!!

W najbliższy weekend, 9-10 marca, zostanie rozegrany w Krakowie Finał Mistrzostw Małopolski Młodzików.

Do tego turnieju zakwalifikowała się drużyna GKPS Gorlice, o czym informowaliśmy tutaj.

Będą to zapewne bardzo interesujące zawody, bowiem nasza drużyna w ostatnim czasie prezentowała dobrą dyspozycję. Mamy więc nadzieję na to, że uda się jej zakwalifikować do zawodów centralnych.

dalej »

Plan wykonany !!!

GKPS – MKS Gryf Brzesko

3:1 (25:14,25:20,22:25,25:14)

W ostatnim meczu rozgrywek sezonu 2023/2024 nasza drużyna spotkała się z zespołem MKS Gryf Brzesko, zwyciężając 3:1, w setach do 14,20,-22 i 14.

Był to mecz bardzo ważny dla obydwu zespołów, bowiem dla nas tylko zwycięstwo dawało szansę na zajęcie drugiej lokaty (pod warunkiem porażki zespołu z Podegrodzia), natomiast dla Gryfa wygranie dwóch setów gwarantowało utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek (bez potrzeby rozgrywania baraży).

dalej »

Grali Minisiatkarze !!!

W sobotę, 2 marca w Bobowej został rozegrany kolejny Turniej Minisiatkówki, w którym udział wzięły zespoły naszego Klubu.

Wystartowały wszystkie kategorie wiekowe, czyli „Czwórki”, „Trójki” „Dwójki” oraz „Single”.

Znakomicie (po raz trzeci w kolejnym turnieju) zaprezentowała się nasza „Czwórka”, GKPS I, która zwyciężyła w czterech spotkaniach po 2:0, zapewniając sobie pierwsze miejsce. Po trzech rozegranych turniejach zdecydowanie przewodzi w tabeli rozgrywek swojej kategorii wiekowej.

dalej »

Ostatni mecz I ligi Seniorów !!!

GKPS – MKS Gryf Brzesko

Hala OSiR, sobota, 02.03.2024, godz. 1700

W najbliższą sobotę, 2 marca o godz. 17o0, drużyna Seniorów naszego Klubu rozegra ostatni mecz I ligi małopolskiej sezonu 2023/2024 z zespołem MKS Gryf Brzesko.

Tylko zwycięstwo w tym spotkaniu daje nam jeszcze szansę na drugie miejsce w tabeli. Mamy nadzieję na dobre, siatkarskie widowisko – sportowe emocje są gwarantowane.

Zapraszamy więc do gorlickiej hali OSiR w sobotni wieczór i liczymy na wsparcie Kibiców.

Z A P R A S Z A M Y   !!!

dalej »

Klasa potwierdzona !!!

Dobry występ Młodzików !!!

Rozegrany w niedzielę, 25 lutego w Krakowie, awansem (z 2 marca),  ostatni już, VII turniej ligowy Młodzików (I liga) potwierdził aspiracje naszej drużyny do występu w Finale Mistrzostw Małopolski – sezon 2023/2024.

Wśród czterech zespołów nasza drużyna wywalczyła znakomite, trzecie miejsce.

G R A T U L A C J E  !!!

dalej »

Podium już jest !!!

GKPS – GSKS Laskowa

3:1 (25:18,25:14,23:25,25:19)

Zaległy mecz z drugiej kolejki rozgrywek sezonu 2023/2024 zakończył się wygraną naszej drużyny w stosunku 3:1, w setach do 18,14,-23 i 19. Tym samym nasza drużyna zapewniła sobie miejsce na podium tegorocznych rozgrywek oraz dała sobie teoretyczne szanse na miejsce drugie, które jest premiowane awansem do baraży o II ligę PZPS.

dalej »