facebook
Gorlicki Klub Piłki Siatkowej

Sezon halowy zakończony !!!

W sobotnie popołudnie, 30 maja, w hali gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały towarzyskie zawody siatkówki w formie Turnieju Pokazowego, które równocześnie były zakończeniem halowego sezonu 2025/2026. Hala zapełniła się siatkarzami, począwszy od Minisiatkówki poprzez Młodzików, Kadetów, Juniorów aż po Seniorów oraz […]

TURNIEJ POKAZOWY !!!

Turniej Pokazowy Hala OSiR, sobota, 30.05.2026, godz. 1600 W sobotę, 30 maja 2026 roku od godziny 1600 w hali gorlickiego OSiR-u zostaną rozegrane towarzyskie zawody w formie Turnieju Pokazowego, które będą równocześnie zakończeniem sezonu halowego  2025/2026. W trakcie tych zawodów […]

Program „Klub 2026”

GKPS beneficjentem Programu Klub-2026. W tegorocznej edycji Programu, którego Operatorem Krajowym zostało ponownie Krajowe Zrzeszenie LZS, udział wzięło ponad 9000 Klubów a dofinansowanie uzyskało ponad 7500. Z satysfakcję pragniemy poinformować, że wśród nich znalazł się również nasz Klub. Otrzymane środki […]

Minisiatkówka bez Finałów !!!

Rozegrane zostały Półfinałowe Turnieje Minisiatkówki w kategoriach „Single„, „Dwójki„, „Trójki” oraz „Czwórki„. Niestety, naszym zespołom nie udało się wywalczyć miejsc dających awans do Turniejów Finałowych o Mistrzostwo Małopolski. Tym samym drużyny Minisiatkówki GKPS zakończyły oficjalne rozgrywki sezonu 2025/2026 w ramach […]

Wesołych Świąt !!!

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. oraz Wesołego Alleluja, Zawodnikom, Trenerom, Rodzicom, Działaczom, Sponsorom i Kibicom Siatkówki życzy Zarząd GKPS Gorlice

 

Zapowiedź meczu III Ligi Seniorów

GKPS – Kęczanin Kęty

Hala OSiR, sobota, 08.11.2014, godz. 1800

W najbliższą sobotę, po trzech latach przerwy, nasz zespół zadebiutuje  w rozgrywkach III ligi przed własną publicznością meczem z rezerwami Kęczanina, występującego w rozgrywkach I ligi.

Inauguracja rozgrywek, która odbyła się w Tarnowie przed dwoma tygodniami, nie wypadła dobrze i nasza drużyna doznała porażki w stosunku 1:3. Tym razem powinniśmy wystąpić w pełnym składzie, w związku z czym mamy nadzieję na dobre widowisko i kontynuację zwycięskiej passy zaprezentowanej w naszej hali w ubiegłorocznych rozgrywkach IV ligi.

Czy tak będzie, przekonamy się już w sobotę po meczu, który rozpocznie się w gorlickiej hali OSiR o godz. 1800.

Z A P R A S Z A M Y !!!

Zapowiedź meczu Kadetów

GKPS Gorlice – Gryf  Brzesko

Sala MZS nr6, środa, 05.11.2014, godz. 1600

Kadeci naszego Klubu w kolejnym meczu mistrzostw Małopolski spotkają się z aktualnym liderem grupy A, czyli drużyną MKS „Gryf” Brzesko. Na prośbę drużyny Gości, mecz zostanie rozegrany w środę, 5 listopada (awansem z soboty, 8 listopada).

Rozpoczęcie o godz. 1600 w sali gimnastycznej MZS nr6, przy ul. Hallera 79.

Przed naszymi Kadetami trudne zadanie. Mamy nadzieję, że dobrze się zaprezentują w meczu z liderem tabeli.

Z A P R A S Z A M Y !!!

„Pierwsze koty za płoty”

GPF Iskierka Tarnów – GKPS

3:1 (25:15,26:24,16:25,25:18)

W swoim pierwszym występie po kilku latach nieobecności na parkietach III ligi, nasi seniorzy nie zaprezentowali nawet połowy swoich umiejętności. Po słabym meczu, który obfitował w bardzo dużo własnych błędów, ulegli zdecydowanie zespołowi GPF Iskierka-Krzyż z Tarnowa, który występuje na tym szczeblu rozgrywek od wielu lat.

dalej »

Kadeci „pomścili” Juniorów

MUKS Sokół Tarnów – GKPS

0:3 (17:25,20:25,17:25)

W sobotni poranek (mecz rozpoczął się o godz. 1030), ponownie w maleńkiej sali SP 2 w Tarnowie spotkały się zespoły MUKS „Sokół” oraz GKPS Gorlice, tym razem w ramach rozgrywek rundy zasadniczej mistrzostw Małopolski Kadetów. Prowadzona przez trenera Tomasza Chmurę drużyna srogo „zemściła” się za swoich starszych kolegów, którzy dzień wcześniej ulegli po zaciętym meczu 2:3, i zdecydowanie pokonała gospodarzy w stosunku 3:0.

dalej »

Juniorzy zafundowali niezły horror

MUKS Sokół Tarnów – GKPS

3:2 (24:26,39:37,21:25,25:21,17:15)

W swoim drugim wyjazdowym spotkaniu tegorocznych rozgrywek Mistrzostw Małopolski Juniorów, nasza drużyna wraz z gospodarzami zafundowała sobie i sporej grupie kibiców zebranych w maleńkiej sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie ogromne emocje oraz fragmentami znakomity poziom siatkówki.

dalej »

Rozgrywki nabierają tempa

Po ubiegłotygodniowym weekendzie, w którym wystąpiły wszystkie drużyny naszego Klubu, kolejny zapowiada się nie mniej interesująco, na dodatek „wyjazdowo”. Co ciekawe, tym razem miejscem rozgrywania wszystkich spotkań będzie Tarnów.

Już w piątek (mecz awansem z niedzieli 26.10) zagrają Juniorzy, którzy spotkają się z zespołem MUKS „Sokół-Gumniska” o godz. 1800 (wyjazd o godz. 1545).

W sobotę, także z zespołem MUKS „Sokół-Gumniska” swoje spotkanie rozegrają Kadeci. Mecz ten rozpocznie się o godz. 1030 (wyjazd o godz. 815).

Również w sobotę zainaugurują bieżący sezon nasi III-o ligowcy, którzy o godz. 1800 w hali tarnowskiego OSiR-u zaprezentują się w meczu z drużyną GPF Iskierka Krzyż Tarnów (wyjazd o godz. 1545).

Naszym zespołom życzymy sukcesów w konfrontacji z drużynami z Tarnowa.

Seniorzy towarzysko w Bobowej

W sobotę, nasza drużyna seniorów, na zaproszenie LKS Bobowa, wzięła udział w towarzyskim turnieju przedsezonowym, w którym oprócz gospodarzy i naszego zespołu udział wzięły również drużyny z Nowego Targu i Tarnowa.

W trzech rozegranych meczach GKPS poniósł dwie porażki oraz odnotował jedno zwycięstwo nad zespołem z Nowego Targu, który zwyciężył w całym turnieju.

dalej »

Wygrana Młodzików w turnieju II Ligi

Znakomicie spisała się prowadzona przez trenera Tomasza Chmurę drużyna Młodzików naszego Klubu, która w rozegranym w niedzielne popołudnie w hali OSiR Turnieju II ligi odniosła trzy zdecydowane zwycięstwa nad swoimi przeciwnikami, zajmując ostatecznie pierwsze miejsce.

Ta wygrana zagwarantowała naszej drużynie awans do I Ligi, w której prawdopodobnie zastąpi drużynę LKS Bobowa.

dalej »

Ciężkowice sprawiły zawód

GKPS – KS Orzeł Ciężkowice

3:0 (25:0,25:0,25:0)

Duży zawód sprawiła naszym Juniorom drużyna KS Orzeł Ciężkowice, która na godzinę przed rozpoczęciem spotkania o Mistrzostwo Małopolski tej kategorii wiekowej, poinformowała telefonicznie, że nie przyjedzie na mecz do Gorlic z powodu problemów ze skompletowaniem składu. Trener Orła nie podał szczegółów, natomiast prosił o przyjęcie przeprosin.

dalej »

W derbach Powiatu lepszy Biecz

GKPS – UKS Jedynka Biecz

0:3 (21:25,25:27,21:25)

W pierwszym meczu siatkarskiego weekendu, zespół Kadetów naszego Klubu spotkał się z drużyną UKS Jedynka, opartą na uczniach Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Bieczu. Po dość jednostronnym widowisku, w którym jedynie w drugim secie nasza drużyna zagroziła gościom z Biecza, ulegliśmy w stosunku 0:3, w setach do 21,25 i ponownie 21.

dalej »